Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell megszakadnia egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell megszakadnia egy fiú-lány barátságnak, ha az egyik kapcsolatba kerül? :/

Figyelt kérdés

Nagyon jóban voltam egy fiúval, mindent megbeszéltünk, rengeteget segített nekem, támaszkodhattam rá, én úgy gondolom, hogy ő is rám, de nem volt köztünk semmi több. Szóba is került a téma, de megbeszéltük, hogy jó úgy a helyzet, ahogy van.

Nemrég azonban megismertem egy srácot, talán kicsit hirtelen, de "összejöttünk" nagyon szeretem, szerelmes is vagyok belé, de azóta azzal a fiúval aki a barátom volt, alig beszélünk már, szemrehányást tett nekem, hogy ilyen gyorsan öszeálltam egy akárkivel, én továbbra is szerettem volna tartani vele a kapcsolatot ugyanúgy, de ő eltűnt, nem keres azóta, csak én keresem, de akkor is olyan nyögvenyelősen megy a kommunikáció... Mi romolhatott el? Nekem tényleg nagyon hiányzik, nem tetszik ez a helyzet, hogy amint összejöttem valakivel "vége a barátságnak"...


2012. máj. 16. 22:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

szeretet téged úgy...

és nekem fáj neki hogy te találtál magadnak egy pasit:/

2012. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 ASOT ***** válasza:
93%

hát drága ez így szokott lenni, ha az egyik fél jobban szereti a másikat...


a legtöbb esetben ha egy csajnak pasija lesz az nem nagyon nézi jó szemmel ha egy pasi a csajának a legjobb barátja...


és most le kellett h essen neked h ő téged akart!

2012. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
nekem helyett nagyon* bocsi
2012. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%

Talán az azért volt veled annyira jóban,mert így próbált neked "benyalni",szóval közeledni hozzád.Így a lehető legtöbbet akart veled lenni.Aztán megtudta,hogy pasid van és így feladta ezt a küzdelmet és ezt látta a legjobbnak.


Vagy egész egyszerűen tahó.

2012. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szia. Mint fiú, úgy gondolom hogy Ő többet szeretett volna, mármint szerintem szeret téged de nem meri/merte elmondani.
2012. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

De nem hiszem, hgoy többt szeretett volna, mert ismeretségünk alatt is elég sok lánnyal ismerkedett, meg volt egy nagy szerelme, aki után sokat szomorkodott, megbeszéltük az ilyen dolgokat is, és még akkor is a lány után vágyódott, mikor én megismertem ezt a srácot, akivel most együtt vagyok...

2012. máj. 16. 22:22
 7/24 anonim ***** válasza:
Mert ö valoszinüleg többet érzett barátságnál és nagyon rosszul esik neki hogy találtál valakit, egyenlöre hagyd kicsit muljon
2012. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 ASOT ***** válasza:

azt te csak hiszed h nem akart többet...


mivel te nem néztél úgy rá, és valszeg nem vagy túl tapasztalt sem még, így nem is vetted észre, és nem is akartad...mert megsem fordult a fejedben.."mert TE nem éreztél többet iránta"

2012. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 ASOT ***** válasza:

de tökmindegy a lényeg mindig, ugyanaz!


1, azaz egyetlen egy esetben szakad meg fiú - lány barátság, hogy ha az 1-ik többet akar a másik meg nem!


Ez a lényeg...

2012. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én bennem volt valami "hajlandóság" a több iránt, de nem hagytam, hogy "kialakuljon" folyton mondogattam, hogy ő mást szeret, meg hogy nem lenne jó amúgy sem , szóval kvázi lebeszéltem róla magam... De mondom, ő közben barátnőzhetett, akkor nem szakadt meg a kapcsolat... :S
2012. máj. 16. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!