Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lélegzetem elakadt, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lélegzetem elakadt, ti férfi társaim ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Nézem ma az egyik közösségi oldalon a profilomat egy jelölés ismerősnek.


Egy ismeretlen fickó volt. Rákérdeztem, honnan kellene ismernem, mert nem rémlik.

Erre visszaírja, hogy ő nagyon is jól ismer engem, én vagyok az a kis barom, aki miatt elveszítette a kedvesét. És megadta a lány nevét.


Valóban jóban vagyok egy ideje a lánnyal, de nem szexuálisan és nem is a párom, bár próbálkoztam közelebb kerülni. Nem tudtam, hogy van pasija, ezek szerint csak volt.


Ez azt jelenti, hogy miattam hagyta ott a pasiját?


2012. jún. 7. 15:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nah,kedves kérdező most már rohadt kíváncsi lettem így végig olvasva,hogy vajon a másik kérdésnél a csaj ugyanaz-e... :DDD Mert nekem nagyon úgy tűnik ahogy leírtad meg a másikban is le van írva. :DD A faszitól meg ne parázz,főleg,hogy nem tehetsz sok mindenről,csak simán fenyegetőzik..Jah és valszeg azért hagyta ott mert nem jött össze a dolog,csak nőknél is van olyan típus aki csak egyik kapcsolatból a másikba tud ugorni..Gyenge jellem..
2012. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

De hol van több információ?


Csak annyit látok, hogy néha felhívja a gyerek, meg hogy szereti. Priviben mesélte el és hasonlít?

2012. jún. 7. 16:24
 23/27 anonim ***** válasza:
ha van fejlemény,írj!! :)) kíváncsiak vagyunk! :D
2012. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Igen lehet hogy miattad de nem mindegy hogyan.

1 miattad dobta ki a pasija

2 Miattad hagyta ott a pasiját mert tetszel neki.

2012. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Dennis Rodman tényleg megölte az anyját? :O
2012. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
24-es, hogy lehet ezt megtudni szerinted?
2012. jún. 7. 22:09
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

En linkeltem be azt a masik kerdest.

A lany, aki azt irta, nekem meselt errol a tortenetrol priviben es nagyon sok a hasonlosag... azt is irta peldaul, hogy mivel akkoriban meg volt egy baratja, azt mondta ennek a csoporttarsnak, hogy nem ismerhetik meg egymast jobban!


Meg hogy rendszeresen hivtak egymast, vagy sms-eztek, meg beszeltek es egyszer a lany meg el is mondta a sracnak, hogy tobbet erez iranta, de nem kapott semmi reakciot es nem tudja eldonteni, hogy akkor most mit akarhat a srac, vagy neki mit kellene tennie...


Ha o az a lany, akkor hadd jatszak keritot egy kicsit: odavan erted, ugyhogy mindenkeppen beszelj vele!

2012. jún. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!