Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, ismerek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok, ismerek egy lányt régóta, facebookon mindig ráírok, igazából nem mondta hogy zavarja, de úgy érzem hogy igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

kérdezd + tőle

14L

2012. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor ne írj rá többet. :)


Am. miből érzed azt, hogy nem szereti?

2012. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
többnyire én írok rá, és vannak benne hullámok, valamikor találok témát, tökjól elvagyunk, valamikor meg semmi smiley, meg stb.
2012. jún. 7. 18:05
 4/7 Lord Hidan ***** válasza:
Hagyd békén a hugomat! :@
2012. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát lehetnek ilyen hullámvölgyek. Nem kell egyből feladni ez esetben, hanem ne írj rá olyan sokat, legyenek napok, mikor nem beszéltek és akkor lesz téma, pl.: történt veled tegnap vmi érdekes vagy ilyesmik.
2012. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ofjobjkfnjqvdsnfasnladaidfa
2012. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne, te csak írjál nyugodtan, max ha folyton próbálna lerázni akkor már meggondolhatod, hogy hagyod. De amúgy meg vagy kérdezd meg vagy mondja ő ha zavarja.
2012. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!