Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon ismerkedés?

Facebookon ismerkedés?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nem ismerek személyesen, de egy suliba jár (t) unk. Nekem nagyon tetszik és be szeretném jelölni fb-on (mert személyesen nem mernék odamenni hozzá, meg nincs is rá alkalmam), csak nem tudom mit írjak neki, miért jelöltem be. Valami ötlet? Azt csak nem írhatom neki, hogy szia, testszel úgyhogy bejelöltelek. Ha lehet normális válaszokat pls. :D

2012. jún. 6. 11:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
Pedig pont hogy ezt kellene írnod. Mit köntörfalazol, az mire jó? Arra hogy ne szégyenülj meg? Ez nem szégyen... Az elutasítás se,ne érezd megad utána béának, sőt inkább bátor leszel! Írj neki annyit, hogy mindig látod a suliban, és hogy nagyon szívesen megismernéd. ENNYI
2012. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jún. 7. 17:08
 3/11 anonim válasza:
Szerintem nem muszáj rögtön evvel kezdeni. Bejelölöd és megkérdezed mi újság vele kezdetnek. Utána óvatosan rákérdezhetsz van-e barátja, vagy csak simán elkezdtek ismerkedni, menni fog magától. Ha nem érdekled észre fogod venni. Egy kalappal :)
2012. jún. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, egy ismeretlentől megkérdezni h mi újság? Mit tud rá mondani? Max annyit h semmi. Szerintem.
2012. jún. 13. 10:09
 5/11 A kérdező kommentje:
Már bejelöltem és am nincs barátja. Már csak írni kéne neki :/
2012. jún. 13. 11:44
 6/11 anonim válasza:
Megkérdezed tőle lenne-e kedve ismerkedni. Ha netán nemet mond se lenne égő, ennyi kockáztatás belefér és még nem is tolakodó :)
2012. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez jó ötlet :) Majd ki is próbálom ha fenn lesz fb-on és megírom h mi történt ha érdekel vkit.
2012. jún. 14. 18:19
 8/11 anonim válasza:
Érdekel :)
2012. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Írtam neki üzenetet, mert chaten még egyszer se láttam. De még nem írt vissza.
2012. jún. 15. 16:40
 10/11 anonim válasza:
Legalább megpróbáltad, ha mégsem írna.
2012. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!