Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon komoly? (kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon komoly? (kérdés rövid magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe már elsős korom óta bele vagyok esve és senki más nem érdekel csak ő. Már 7 éve szeretem...ez nagyon komoly? Ilyen sűrűn van egy 13 éves lánnyal? :O

2012. jún. 7. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

nem sűrűn fordul elő, de menj oda hozzá, beszélj vele, és + látod mi sul ki a dologból :)

sok sikert :D

2012. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen kb. 3-4 évig halálosan szerelmes voltam egy srácba, és ő még csak nem is tudott róla. :D Aztán kiszerettem belőle. Szerintem nem sűrűn vannak ilyen mély érzelmek ebben a korban, azóta sem voltam annyira szerelmes senkibe, mint akkor belé.
2012. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
te jó ég azért 7 év hosszú idő.. MENJ MÁR ODA
2012. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele,de sosem kaptam se igen se nem választ csak mindig mondta,hogy nem tudja talán.:|
2012. jún. 7. 19:48
 5/5 anonim válasza:
A talán nem válasz, ha nem tudja eldönteni mit akar, akkor te se törd magad tovább, próbáld meg elfelejteni és keress mást. Velem is volt hasonló, én 5 évig voltam szerelmes a fiúba mire végre elfelejtettem, de a srác pont akkor döntött úgy, hogy mégis kellek neki. Persze én már túl voltam rajta, és akkor jöttem rá, hogy a fiú nem is olyan amilyennek képzeltem, és hogy 5 évig voltam szerelmes egy fiúba, akit csak én találtam ki, és valójában nem is létezik.
2012. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!