Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy érzek iránta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy érzek iránta valamit?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok.Van egy párkapcsolatom már több éve,a barátom 24 éves.Nagyon jól megvagyunk,és szeretjük egymást.Én egy felnőttképző intézményben tanultam 2 évig,de már elvégeztem.Volt ott egy tanárom,aki 34 éves,és úgy gondolom,felkeltettem az érdeklődését.Sokszor nézett,már-már feltűnően,és utalt is rá,mégpedig úgy,hogy szeretne megismerni közelebbről,de kár,hogy nincs alkalma rá...Neki már családja van.Viszont elég kóépű,érett férfi,komoly,és megfontolt.Magán életben egy elég komoly vállalkozást irányít.De ez végülis számomra lényegtelen.A külső tulajdonságai nekem nagyon tetszenek,és bevallom,az is tetszik,hogy ennyire érett.Az ismerőseim,barátaim mindig is azt mondták,hogy nagyon jó alakom van,és szép az arcom.Magamat nagyon igényesnek tartom.Modellkedtem is hobbiszinten egy ideig.Talán ez foghatta meg őt bennem?A különös,hogy mostanában sokat gondolok rá...szeretem a barátomat,de mégis sokat jár ez a férfi a fejemben.Beleeshettem?Ez biztosan csak fellángolás lehet.És Ő mit akarhat/akarhatott tőlem? Nemrég megkeresett,és azt mondta,szeretne velem személyesen találkozni.Én sosem lennék képes szétrombolni egy család életét,ne is íratok ilyet!Eszemben sincs.Csak egyszerűen nem tudom magamban tisztázni az érzéseket.Nem fordult még velem ilyesmi soha elő!

2012. jún. 8. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen sok modell megfordul ezen az oldalon! Kíváncsi lennék, hogy valójában hogy néznek ki...
2012. jún. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy ő mit akart.Meg az is hogy te is.Egy kis entyem-pentyem mindkét oldalról.Mivel nős,felesleges ábrándozni.
2012. jún. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!