Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek kiderít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HJucus kérdése:

Sikerült már valakinek kiderítenie, hogy ki lehet 'Szofi', a luxusprosti, Szalai Vivien-Hamis gyönyör c. könyvében?!

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 01:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Igen.
2012. jún. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Bódy Sylvire tippelek. Vagyis nem csak tippelek, hanem 99%, hogy ő az...
2012. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Tippeltek már Bódy Sylvire, Horváth Évára, akik tényleg hasonlítanak a könyvben leírthoz, de nem hiszem, hogy valamelyikük is kitálalna életének mocskos részleteiről egy elbambult pillanatában. Ők ehhez túlságosan "úrinőnek" tűnnek, hogy ilyen helyzetbe hozzák magukat. Bár Éváról elképzelem, hogy egy bekólázott éjszaka kiönti a lelkét egy éppen arra járónak, aki mellesleg újságíró.

Személy szerint 3 tippem van, volt még egy, de nem hiszem, hogy isteni szépség lenne (Magony Szilvi): Dobó Kata, talán ez már egy régi story lehetett, amit elmesélt (amerikában, Németo-ban modelkedett stb. és egyszercsak színésznő lett és a csúnya Andy Vajna párja). Igaz se nem szőke, se nem barna. A többi tippem Sári Évi és Debreczeni Zita. Jobban hajlok Debreczeni irányába, mert ő aztán tényleg nem tudom mivel lett az, aki.

2012. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Bódy Szilvi szerintem esélytelen.Én őt nem tartom egy olyan szép nőnek..sőt..A könyv kiemeli,hogy nem néznénk ki a nőből,hogy mivel foglalkozik és úrinős a külseje.Szilviből meg pont az ellenkezője sugárzik.Inkább Horváth Éva a gyanús szerintem..Dobó Katáról ezt nem is tudtam.Durva.Igazából szerintem az összes név ezzel foglalkozik,csak nem róluk szól a könyv.Debreczeni Zita,Zimány Linda,Bódy Szilvi és a celebeink nagy része biztosan prosti.Nem dolgoznak..akkor honnan van pénzük luxusautóra és luxusmárkák ruháira?!Egyértelmű..:)
2012. jún. 28. 20:58
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Horváth Éva szerintem nem szép nő! Debreczeni Zita meg mégúgyse. Ezek a lányok valóban szinte mind luxusprostituáltak... Bódy Szilviről azért gondolom, mert írta a könyvben, hogy méhnyakrákja lett a főszereplőnek és Bódy Szilvinek is volt rákja még régebben... A Shape magazinban beszélt róla! Ebből gondolom, hogy ő lehetett az és akárhogy nézed, szép nő! Meg írtam már, lehet nem itt, de miért fenyegetőzött volna ügyvéddel, ha tiszta a gatyája úgymond?
2012. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Értem.Hát nem tudom..szerintem ez sosem fog kiderülni.Amúgy egy fórumon valaki meg azt írta hogy Horváth Évával vág egybe sok minden..Pl. imádja az orchideákat,apukájával nincs jóban.De aztán ki tudja..Lehet,hogy a könyv több mint a fele kitaláció és teljesen más névre kellene gondolni..:)
2012. jún. 29. 15:46
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Igen, én is sokat gondoltam már erre, hogy mégsem hülye azért a főszereplő, hogy olyan dolgokat áruljon el magáról, amikből rálehet könnyen jönni... Bizonyítani úgysem lehet semmit, csak találgatni! Bevallani nem fogja az illető nő a dolgot. Szerintem sok mindent elferdített az írónő, azért, hogy ne ismerjük fel.
2012. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Felélesztem a témát.


Hosszasan nyomoztunk a kollégámmal és az alábbi cikk segítségével elindultunk egy vonalon.


[link]


Nos állítólag, és az írónő elmondása szerint is a nő ismert tv-s személyiség. A fenti cikk az állítja, dubajozott és szerepelt korábban férfi magazinokban.


Ismert magyar szappanopera ami jelenleg is fut 2 van, a Jóban rosszban és a Barátok közt. A Barátok Köztből felmerülhetne Balogh Edina és Kiss Ramóna, de ők mindketten fiatalok hozzá.


A Jóban rosszban-ból ugyanakkor ott van Kondákor Zsófi, aki régebben modellkedett, szerepelt férfi magazinban és beismerte, hogy többször is járt Dubai-ban! Annak ellenére, hogy állítólag modellkedett alig van róla kép a neten, mint modell, sőt, igazán nincs is. Nem tudom egy modellről, hogyan nincsen kép. A kora is stimmel 1980-as azaz most 32 éves és a könyvben szereplő Szofi név az a Zsófi becézése, tehát alapos a gyanú, de nyilván ez nem tény.


Egyetlen eltérés, hogy van gyereke, de a második részben elvileg teherbe esik, mondjuk rák miatt nem tarthatja meg, de ez lehet egy ferdítés is.


Egyébként Kozmix Lalától van a gyerek és a könyvben ugye énekessel is kavar.


[link]


Itt találtok róla infót, és a képeknél a bal első gyanúsan hasonlít a leírásra. Később furcsa mód erős külső változáson ment keresztül és nem is hasonlít régi önmagára. Régi képeket róla azon az egyen kívül amin szőke egy darabot nem találni.


Amúgy R-GO gida is volt.


Vélemény?

2012. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Ja amúgy műsorvezető is, az életrajznál láthatjátok. Az írónő ezt is említette. Bár, hogy csodaszép lenne, abban erősen kételkedek, de fene tudja régen hogyan nézett ki.
2012. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Vélemény? Szerintem teljesen mellé, mivel ha megváltoztatnak néhány jelentéktelen részletet, pont ezek lesznek azok...
2012. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!