Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek kiderít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HJucus kérdése:

Sikerült már valakinek kiderítenie, hogy ki lehet 'Szofi', a luxusprosti, Szalai Vivien-Hamis gyönyör c. könyvében?!

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 01:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

# 8/10: Nem tudom, én valamiért továbbra is Bódira gyanakszom. Miért fenyegetőzne valaki ügyvéddel, azért, mert kérdezik a dubajozásról? Illetve a Facebookon a képei között találtam egy címlapot, ahol arról mesél, hogy hogyan győzte le a rákot. 19 évesen volt az először címlapon. Zsófi is szép nő egyébként, sőt. És róla valóban nem gondolná senki sem, hogy luxusprosti. Barnán sokkal szebb, mint szőkén mondjuk. Nekem az a gyanúm, hogy a könyv már régen megíródott, csak tavaly jött nyilvánosságra.

[link]

Ez a link a címlaphoz, ahol Sylvi nyilatkozik a rák legyőzésről...

2012. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Itt van Kondákor Zsófi

[link]


Milyen szép már!!!Sokkal szebb, mint barna hajjal.....vagy csak megöregedett ?:)

2013. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
[link] Khm khm... érdekes na.
2013. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mikor elolvastam a könyvet egyből az jutott eszembe hogy ő van a borítón, ami persze lehet hogy nem így van, de a leírások alapján én olyannak képzelem el Szofit. Szerintem nem lehet médiaszemélyiség, nem tudná titokban tartani azt a bizonyos előéletet, akármennyire is akarná.
2013. márc. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 agi91babe ***** válasza:
92%
Orosz Barbara senkinek sem jutott az eszébe?
2013. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 absynthya válasza:
93%
Erdohegyi Brigitta...Nem tulzottan ismert,luxusban el,harmincas,szoke es venuszi alakja van. Kisugarzasra is illik a konyvben leirtakhoz....
2013. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 mexi válasza:
84%
Szofi egy (volt) egyetemista, aki ebből tartotta fenn magát egyetemi évei alatt. Semmi köze a celebvilághoz. Se Kondákor Zsófihoz, se a többi hírességhez. Különböző oldalakon hirdette magát sokáig, Szalai Vivien egy kicsit felfújta a sztorit, kellett a saját előrelépéséhez..egyébként én nem tartom jó írónak, de ez csak a saját véleményem.
2013. nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%
Én elhiszem, csak kérlek mondd el honnan tudod. Érdekel! :-)
2013. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 geforce9600 válasza:
Szerintem nagyon rossz úton keresgéltek, ugyanis ilyen témában egyből mindenkinek valami tv-s csaj jut eszébe. Szerintem nagyon nem.
2013. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
[link] Kicsit kutakodtam és találtam ezt..Először azt hittem Horváth Éva, szerintetek? De amúgy még ha nem is ő van ezen a képen ő tuti prosti! De a könyvben szereplő nem hinném, hogy ő és társai (Zimány, Zita, stb) mert egy különleges szépséget ír le. Illetve találtam kérdezz-feleleket Szofival! :) [link]
2014. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!