Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hamis gyönyör? Hát tényleg ennyi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamis gyönyör? Hát tényleg ennyi?

Figyelt kérdés

Most van elegem a férfiakból. Kellett nekem elolvasnom ezt a könyvet, most még jobban kijött. Mi tényleg csak szerelemre vágyunk, ők meg csak arra, hogy minél többet ba*hassanak. Nincs örök szerelem, csak pinalesés állandóan. Így vágyakozzon az ember fiatal lányként arról, hogy egyszer majd eljön a "herceg"? Nem jön el! Vagy ha esetleg eljön, két év múlva jól megun, mert viszket a fa*a más nők miatt. Hiszen folyton bizonyítani szeretnék saját férfiasságukat, hogy ők minden nőt megkaphatnak. Ilyenek ezek. Mi miért vagyunk ilyen hülyék, hogy azt hisszük, majd nekünk megszelídülnek ezek az ősmajmok?


Gyerekkoromban még én is szép kis családról álmodtam, gyerekekkel, rendes férjjel, de ma már látom, hogy mi lesz ebből. Egyedül lakom huszonévesen, a férfiakat nem bírom elviselni, már attól rosszul leszek, ha rámnéznek, mert úgyis tudom, mir egondolnak már az első percben is.

Van pasim egyébként, de tőle meg gondoskodást és szeretetet nem sokat kapok. Csak úgy elvagyunk, mert ő jól elvan. Annyiszor mondtam már, hogy "udvaroljon" nekem kicsit többet, de mintha meg sem hallaná. Nyilván nem szeret igazán. Én sem őt mostmár.


Ez a könyv nekem betett. Amit Szofi csinál, az egy dolog, de amit a férfiakról gondol róla, az viszi a pálmát. Hihetetlennek tartom, hogy még léteznek szerelmes férfiak, akik udvarolnak a nőnek, akit kiválasztanak, és képesek arra, hogy Vele éljék le az életüket.

Azt tudom, hogy pasik ide mit írnának. :) Nem kell bemutatkoznotok már nekem, köszönöm szépen.


2010. dec. 30. 09:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rossz helyes élsz...
2010. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a párom képes lesz-e velem leélni az életét, hiszen ilyet nem is írhatnék le, de azt tudom hogy szerelmes, és igenis udvarolt nekem, pedig nem volt ilyen tipikus kis jófiú, sőt rosszfiú volt, de mikor megismert olyan kis romantikus lett hogy még ő is meglepődött rajta. Nem nyálas, romantikus. Udvarolt hónapokig. ÉS nagyon szeretjük egymást. Persze ki tudja hogy együtt maradunk-e... De vannak szerelmes férfiak, nyugi. =)
2010. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Pedig nem elképzelhetetlen, hogy egy férfi is vágyik saját családra, gyerekre, akiért élhet, dolgozhat. Más kérdés, hogy nekem nem jött eddig össze.

Biztos, hogy rajtam kívül még sokan vannak, akik így gondolkodnak.


33F

2010. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

létezik még herceg

én is egy ilyen tipus vagyok :)


ha az aktuálsi pasi pocsék, dobd ki, mond meg nei, hogy többre vűágysz és keress új herceget..


hidd el hogy léteznek


és ha már nem 16-18 évesekkel ismerkesz, akkor rájössz hogy az idősebb, érettebb, tanultabb, okosabb fiúknak már nem csak a "büdös hús" hajszolása az életük :)

2010. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem a 16-18-as korosztályhoz vonzódom... :D Kicsit öreg vagyok már hozzájuk. Volt már dolgom 50 évessel is, és ő is ilyen volt, bár én nagyon pozitívan álltam hozzá először. Csak ribinek kezelt, ő nem vágyott többre.
2010. dec. 30. 09:31
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi előnye van annak, hogy kezdenek elnőiesedni a férfiak, hogy a hűségfaktoruk is megnő egyúttal, igaz lehet, h így sokszor a nőknek kell nekik udvarolni, de nagyobb eséllyel van szükségük igazi társra, minél érzékenyebbek, "nőiesebbek", persze nem minden biztos, hogy benned vagy minden nőben azt fogják megltni, keresni továbbra sem.
2010. dec. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
teljes mertekben igazad van kerdezo....en is igy gondolom. 28/no.
2010. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

először is. vannak normális férfiak! de azt el kell fogadnunk h máshogy gondolkodnak, nem mindegyik gerinctelen és

később is érnek tudni kell őket kezelni.

nővérem húsz éve a hülyéket vonzza és sajnos nem talál az igazira stb.

én meg első komoly kapcsolatom vagyok szerelmesen sok-sok éve.

2010. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

ha te nemvagy 50 éves, de mégcsak 40 se, akkor mégis mitvártál, hogy fog kezelni egy 50 éves????


nem vagy te tapasztalt, hiába akarod úgy bemutatni magadat. naív vagy


ha a barátod nem udvarol és nemkapsz szeretetet akkor LÉPJÉL LE! mit vagy vele? csakhogy eljátszhasd az áldozatot, amiért nő vagy?

ugyan már... lépj tovább

2010. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szerintem egy férfinek általában addig tart a hűség, amíg szerelmes.


Biztos vannak olyan férfiak, akik akár a halálig kitartanak, de az ilyenek száma sajnos elenyésző.

2010. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!