Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfitől megkérdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfitől megkérdezem van-e párja, rögtön leesik mit akarok? Vagy mit lehet mondani egy srácnak, ami kedves, nem közönséges, de leesik neki, hogy kedvelem?

Figyelt kérdés

Teszem fel csak sunyin szóba hozom, hogy a párod.... akkor is? Ha rafináltan érdeklődöm?


Mindenki értené, hogy érdeklődöm felőle, és az nagyon gáz?


2012. jún. 8. 08:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na és mi van akkor, ha ráérez hogy kedveled? Végül is azt akarod, hogy felfigyeljen rád. Ha közeledik, akkor már nyugodtan rákérdezhetsz, mindenféle fondorlatoskodás nélkül. Ha "rafináltan érdeklődsz", arra úgyis ráérez és csak magadat hozod kellemetlen helyzetbe.
2012. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele,hogy van e párja vagy sem. Ha nem mondta,akkor vedd úgy,hogy nincs.;)


Egyszerűen legyél vele kedves, ha előzékeny veled,mindig dicsérd meg,mond neki h- de aranyos vagy! Ha puszit ad,örülj neki,és ne húzódj el,vagy akár te is adhatsz neki. Néha érintsd meg,simogasd meg a haját,vagy vállát,nézz mélyen a szemébe.

Én ezeket szoktam csinálni,ha tetszik egy fiú,és még nem tudom,h ő mit érez irántam. Ezek nem egyértelmű dolgok,de mégis jelző értékűek.;)

2012. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Tortillavadász válasza:

Nem kell belekeverni a párod szót. Egyszerűen kérdezd meg, hogy mit csinált a hétvégén, mi a terve nyárra. Ha van barátnője, úgyse tudja kikerülni, hogy megemlítse. Ha nincs barátnője, nem említi, és innen tudni fogod. Ha nem említi a barátnőjét és mégis van neki, akkor pedig egyértelmű, hogy tetszel neki. :D


Szerintem nem gáz, ha nyíltan megmondod, hogy tetszik. Persze előfordulhat, hogy visszautasít, de az is jobb, mint feleslegesen ábrándozni róla.


És persze beszélhetsz egy filmről (jó tanács: NE a csillámvámpírosról!), amit megnéznél szívesen, de senki se akar eljönni veled. Ha akciófilm, nagyobb az esélye a sikernek.


Amúgy meg: nem ismersz valakit, aki fel tud világosítani vele kapcsolatosan, hogy milyen filmeket szeret, van-e barátnője, mi a kedvenc színe stb.? Mert a legegyszerűbb ez lenne.

2012. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!