Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sex-partnere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huncika kérdése:

Miért van az hogy sex-partnerek vagyunk és mégis zavarja hogy más pasikkal beszélgetek? Nem érez semmit akkor miért hisztizik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 12:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert többet érez irántad, de erre magadtól is rájöhettél volna.
2012. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
De nehéz...és te érettnek érzed magad a sexhez?
2012. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szexpartnerség sokáig nem szokott tartani, az egyik fél szinte mindig elkezd többet érezni. No akkor kell abbahagyni.
2012. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ket ember szexel, tudat alatt is azt hiszik hogy tartanak valahol együtt. Nehz elvelasztani a kettöt. Ezert nem valo mindenkinek ez a felallas.

Lehet hogy tenyleg beledszeretett, lehet hogy csak birtokolni akar. Vagy csak nem akarja elvesziteni a rendszeres szex lehetöseget.

2012. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

1-- én máshogy vélekedek mint ő!! érzem hogy ő ragaszkodik hozzám de mindent tagad :) csak sex és más semmi ugy van vele


Pistus igen érettnek érzem magam :) nem tini csajszi vagyok csak most ő kajak bezavart:))


4---rendszeres hmm most nem mert messze melozik de mindig érdeklődik mit csinálok hol vagyok kikkel :))

2012. jún. 8. 13:19
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy érez valamit, de az is lehet, hogy szimplán félti a kötetlen szexkapcsolatát. Végtére is, ha bepasizol, le kell erről mondania. Ami függetlenül tőled és a szerelemtől, neki nem lenne jó.
2012. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hmmm mondasz vele valamit!!nincs szándékomban pasizni mert ugy vagyok egy legyen de az biztos !! nekem ő van és sztorno:) de akkor miért nem ismeri be hogy egyre fontosabb vagyok neki???
2012. jún. 8. 13:35
 8/19 anonim ***** válasza:
Mint az oviban :D
2012. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Gondolkozzál már! Ha jó csaj lennél, már rég felvállalt volna! Csak félti a p1nát amit dug. Ennyi. Naiv hülye liba vagy!
2012. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ez rosszabb mint az ovi :):))majd ha a hajam fogja húzgálni na az gáz lesz az már tényleg az ovi :)))
2012. jún. 8. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!