Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sex-partnere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huncika kérdése:

Miért van az hogy sex-partnerek vagyunk és mégis zavarja hogy más pasikkal beszélgetek? Nem érez semmit akkor miért hisztizik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 12:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Majd beismeri ne aggódj!Annak ellenére, hogy én sem vagyok vérkomoly kapcsolatban,számomra is csak egy partner létezik! :-)
2012. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
naiv hülye li-a???már bocs én nem akarok vele járni komolyan!!!!!nem is ez a lényeg hanem az hogy miért nem vallja be a dolgokat
2012. jún. 8. 13:48
 13/19 anonim ***** válasza:
Pont azert mert tudja hogy nem jarnal vele.
2012. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
hmm nem vagyok édeske plázacica de roh*adtul le*arom !!nem azért nem vagyok vele kom.kapcsiban mert csunya lennél !!nem akarom lekötni magam !!!!élvezem az életet majd ha megunom akkor váltunk egy komoly kapcsira ennyi
2012. jún. 8. 13:52
 15/19 A kérdező kommentje:
na már el is nyomtam:)))LENNÉK akart lenni:)
2012. jún. 8. 13:53
 16/19 A kérdező kommentje:
nézetek le :)) le sz*rom !! régóta megakart szerezni de megbeszéltük sex de nem járunk :))
2012. jún. 8. 13:57
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem is van szexkapcsolatom.És én is ezeket a jeleket produkálom mint a te "társad",ugyhogy biztosan érez valamit vagy csak alapból olyan hogy zavarja a büszkeségét.NEm kell foglalkozni a sok negatív véleménnyel,ebben nincs semmi elítélendő,két felnőtt független emberek vagytok.Mióta csináljátok?Mi már több mint egy éve.
2012. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
mi még elégé frissek vagyunk :)régóta kiszemeltük egymást de 6 hónapja érezzük egymást:) köszönöm válaszodat:)
2012. jún. 8. 14:21
 19/19 anonim ***** válasza:
És hány évesek vagytok?Ha nem gond hogy megkérdezem
2012. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!