Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen? Mi erre a magyarázat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel már hónapok óta szemezgetünk suliban. Nagyon édes srác,teljesen beleestem. Úgy éreztem,hogy ő is érezhet valamit,mindig elvörösödött,ha együtt voltunk,elpirult,sokszor mosolygott,mocorgott,ha mellettem állt stb.. A barátnőim mondták többször is,hogy olyan,mintha tetszenék neki.

Én nem mertem kezdeményezni,de nagyon reméltem,hogy ő fog.

Azonban összejött egy lánnyal (nagyon csúnya lány egyébként,nem gonoszságból),és nem értem,ez hogy történhetett. Ennyire ki lett volna éhezve? Van még nála esélyem?


2012. jún. 9. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
SZerintem felt kezdemenyezni... es az is lehet h igen ki volt ehezve es mindegy volt neki ha az a masik csaj kezdemenyezett mert o nem mer... hat probalj meg te kezdemenyezni menj oda hozza beszelgessetek :)
2012. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én vagyok az a fiú Izabella , te túl ronda vagy hozzám tudod ezért nem kezdeményeztem , és csak szórakotam veled . Úgy rüheltelek és rühellek most is hogsy az csak na egyszerűen nem bírlak elviselni ezért , na ezért nem kezdeményeztem egyébként az írás módodból jöttem rá hogy ki vagy te kis gyökér
2012. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ivan Iljics ***** válasza:

Van ilyen.


A srácok 12-21 éves kor között kb. (nem mindenkinél pont így) önbizalomhiányban szenvednek. Nem mernek kezdeményezni mert félnek a visszautasítástól. Én a helyedben kezdeményeznék. :D

2012. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!