Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól ciki ha valaki nem csókolózott?

Figyelt kérdés
Elég félénk vagyok nem igazán járok sehova
2012. jún. 2. 07:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40...
2012. jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Pinocchio ***** válasza:
100%
Felejtsd már el ezt a "fasságot"..Ha vágysz rá csináld, ha nem ne csináld,a pórnépnek semmi köze a magánéletedhez.
2012. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 21 voltam az első csókom idején, nem tartottam cikinek. Azóta 24 éves vagyok és még mindig azzal a fiúval vagyok együtt, összeköltöztünk, eljegyzett.


Ismerek olyan lányokat akik 12-13 évesen "pasiztak", 14 évesen szex, utána évekig gyorsan cserélgetett partnerek, és most próbálnak valahogy normális kapcsolatot találni...


Ők sokkal több mindent tapasztaltak, de kérdem én, melyikünk tart előrébb? ;)

2012. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az sem ciki ha soha életedben nem csókolozol ennyi
2012. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az sem ciki ha soha életedben nem csókolózol, meghalsz reinkarnálódsz, és még az új életedben sem csókolózol ennyi.
2012. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50
2012. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Jajj ez a sok álszent duma...Nem ciki nem ciki persze, de mindenki azért érdekesen néz ha 25 évesen benyögöd hogy még nem volt soha kapcsolatod , nm csókolóztál...szerintem 20éves kortól ciki.

20L

2012. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Épeszű ember ilyenen nem fog fent fennakadni, hogy valaki csókolózót e vagy sem. Amúgy meg joggal merül fel benned a a kérdés ,hisz olyan világot élünk ,hogy szinte egymásnak ismeretlen 10-en éves kis nyomik nyalják falják egymást, de nem hinném hogy ez a norma. Szóval ne foglakoz másokkal mikor neked jól esik vagy úgy hozza az élet.
2012. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
ez tök relatív, minden ember egyénenként dönti el. az én felfogásom szerint, tök mind1, mert meg tudom érteni aki nem csókolózott még soha. minden ember más. pont nem fogok semmi extrát gondolni. aki meg "csak szexben él", meg más a gondolkodásmódja, pl mindenkivel csinálni akarja.. az máshogy fogja gondolni. és akkor most mi van? szóval te érezd, hogy ez most ciki vagy nem, oszt cső.
2012. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22%
Itt a gyik-en semmi sem gáz... Úgy kérdezd meg, hogy kinn a való életben, mit tartanak cikinek.
2012. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!