Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire lehet zavaró?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lehet zavaró?

Figyelt kérdés
lesz@rom a divatot a médiát. A rock a mindenem (szoktam koncertekre is menni). Utálok discóba menni, nőiesen öltözködni utálom a bu.ikat. Imádok szinte értelmetlen dolgokon röhögni és gondolkodni. Ez elég sok embert zavar, mert ők nem ilyenek. 14/L
2012. jún. 9. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 14 éves vagy úgy is változzol még! ;)
2012. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd 17 év környékén kinövöd:)
2012. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem akarom kinőni, nem is fogom senkinek a kedvéért sem.
2012. jún. 9. 23:34
 4/7 Csegi89 ***** válasza:
A gondolkodásod biztos fog komolyodni az idő múlásával és változni is fogsz. De az nem lesz baj, ha még akkor is le fogod szarni a divatot és a médiát...nem veszítesz velük semmit.
2012. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, 14 evesen en is, es biztos sokan masok is ilyenek voltak, elmulik.

majd rajossz milyen jo nonek lenni;)

2012. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, bocs de te számomra a legutálatosabb kategóriába tartozol! :D Az ilyeneket vascsővel kergettem el, ki a Sculptor galaxis szélére!
2012. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mennék én oda szívesen :D csak innen el.
2012. jún. 10. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!