Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszek az "első látásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszek az "első látásra szerelemben"? Szerintetek ez az?

Figyelt kérdés
Szólva egyik barátnőmmel elmentünk lógni a városba, és kihìvta az egyik jóbarátját, hogy bemutasson minket egymásnak. Nagyon helyes a gyerek meg jófej meg minden. Amíg kint volt velünk végig vigyorogtam, nem kissé zavarban voltam, nem igazán tudtam mit hozzáfűzni a közös beszélgetéshez... De szerintem mi két külön kategóriába tartozunk( testi adottságok, helyesség stb.)...és nem sűrűn lehetne köztünk semmi... szóval..vélemény?

2012. jún. 10. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szívesen válaszolnák de szar a kérdés!vagy én vagyok hülye
2012. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Csegi89 ***** válasza:
Mi az h két külön kategóriába tartoztok?
2012. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát, én nem tudom ti mennyire különböztök kategorikusan, ahogy irtad, de én hiszek, velem megtörtént :) igaz fejben nem passzoltunk, mint késöbb kiderült, de a külsője!!! átkerültem uj suliba még érettségi évben anno, elég szürke egér voltam. folyoson egyből beleszerettem a srác külsejébe, a suli legjobb kanja volt :D nem is kellett több, az uj barátnökkel fogadtunk h sikerül-e h randira hivjon.. egy hét mulva az az összes csaj a sulibol engem irigyelt mikor megláttak vele együtt. . jo volt szép volt, de csak a külsője fogott meg igazán..
2012. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
No comment :) lehet, hogy szar, de szerintem érthető a kérdés.
2012. jún. 10. 21:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ebben, csak akkor van esélyem egy lánynál, ha megismer, de talán még akkor se :(
2012. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A kategóriákat úgy értem, hogy én ilyen szürke kis egér vagyok, egyáltalán nem tartom szépnek magam stb. ő : " a suli legjobb kanja" :D ilyen kigyúrt állat, akire tapadnak a csajok, és minden ujjára juthatna valaki ha úgy akarná, menő meg ilyesmi :)
2012. jún. 10. 21:57
 7/11 A kérdező kommentje:
21:56-os "a külső, ami megfog, a belső, ami megtart" :)
2012. jún. 10. 22:00
 8/11 Csegi89 ***** válasza:
Kigyúrt állat, minden ujjára jutna valaki, suli kanja, menő...ennyi elég és bejön? Először ismerd meg, lehet agyilag meg zokni, aztán nem is fogod olyan vonzónak látni.
2012. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
22:02 lehet igazad van, de én amennyit megismertem itt belőle ebben a du-on, és amit momdtak róla, értelmesnek és jó humorúnak tartom :) de ez csak egy felületes ismeretség még...remélem nem sokáig :)
2012. jún. 10. 22:06
 10/11 Csegi89 ***** válasza:
Hát ha értelmes meg normális, meg minden ahogyan eddig megismerted, akkor nem fog fennakadni a külsődön. Sok sikert a további ismerkedéshez.
2012. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!