Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak inkább a kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak inkább a kicsit húsosabb kell?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom a neten hogy inkább legyen pici poci meg ilyenek... nem értem én 170 cm vagyok 50 kiló 75/a cici és attól hogy kicsi kerek és feszes és a popsim is jó se narancsbőr se laposság de akkor mi a kiábrándító bennem? és a fejem se ronda!!! egyébként van barátom és meg is néznek a pasik de inkább a nagymellű nagyseggű jön be nekik..... szerintetek is kiábrándító ha valaki vékony?
2012. jún. 10. 23:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
azért nagyon szép tud lenni a pici cici! :-D
2012. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
8%
Én egyszerűen nem tudok vonzónak találni egy teltebb nőt. Ez van, nem tehetek róla. Ismeretségi köreimbe is a vékony lányok a nyerők.
2012. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Sőt mint írták nálam a mell sem mérvadó, szerintem inkább arra vannak ráfüggve az emberek. Én speciel jobban értékelek egy formás feszes mellet mint egy nagy tejcsárdát.
2012. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Mindjárt megyek szunyálni, de előtte elmondom, hogy nekem tetszenek a kis mellek is. Vagyis inkább azok. Főleg, ha jól tudja viselni. Olyan csinos alakja van. Ha melltartót hord, nem fogja a térdét verni egyhamar.
2012. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én ritka mutáns vagyok, mert nekem csak a vékony testalkatú lányok jönnek be, a túlsúlyosak nem sajnos.
2012. jún. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
tessék már lányok/nők/öregasszonyok megérteni hogy nem szeressük a csontvázakat és azt se szeressük ha a bkvn nem férsz el mellettünk a 2 es ülésen
2012. jún. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

A kövér sem jó, de az se amelyik olyan lapos elölről, mint a lángos hátulról.

A lóra rá is lehet ülni, nem csak egyik oldaláról a másikra esni.

Magyarul, kell egy pici plusz, hogy legyen mit fogni, meg hogy ne halljuk meg a csörgését mielőtt meglátnánk.

De a túl sok plusztömeg már elveszi a nőies alakját(amit a kevés viszont kiemel).

2012. jún. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
na attól h vkinek nagyok a mellei, még nem lesz nagyseggű :D vagy szted minden kövér nőnek hatalmasak a mellei? :D
2012. jún. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Csak a kutyák játszanak csontokkal. A cupákot meg csak a disznók nem hagyják meg :D

Szerintem híznod kellene, a 170cm-dhez símán lehetnél 60 kg is, de 5-6 kilót minimum szedj fel szerintem. Persze 60-nál már ne nagyon legyél több, ne ess át a ló túloldalára. Hátha hízol egy kicsit mellre is :D:D

2012. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
De figyelj, ha megnéznek a pasik és van barátod, akkor mi a probléma? Úgyse fogsz bejönni mindenkinek, lévén, hogy mindenkinek más az ízlése. Ha nagymellű, nagyseggű lennél akkor meg azt mondanád, hogy mindenkinek a vékony tetszik. Azért, mert akkor az emberek másik része néz meg:D
2012. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!