Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak inkább a kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak inkább a kicsit húsosabb kell?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom a neten hogy inkább legyen pici poci meg ilyenek... nem értem én 170 cm vagyok 50 kiló 75/a cici és attól hogy kicsi kerek és feszes és a popsim is jó se narancsbőr se laposság de akkor mi a kiábrándító bennem? és a fejem se ronda!!! egyébként van barátom és meg is néznek a pasik de inkább a nagymellű nagyseggű jön be nekik..... szerintetek is kiábrándító ha valaki vékony?
2012. jún. 10. 23:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mellesleg én 170/65 vagyok, és egy deka felesleg sincs rajtam. Úgyhogy senkinek ne ajánlgassatok látatlanba, hogy fogyjon, vagy hízzon.
2012. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Utolsó: ezt minimum egy képpel igazolhatnád.

Mert én is be tudok írni olyat, hogy 165/82 vagyok, feszes, gramm felesleg nélkül..

2012. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) és rakhatok képet mert nem csak kitaláció hogy így nézek ki.... (az utolsó válaszolónak szól)
2012. jún. 11. 18:08
 24/27 anonim ***** válasza:
Azt a képet akkor szívesen látnám.
2012. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Rendben hamarosan csinálok csak magamról egész alakosat nehéz csinálni de majd megoldom valahogy :D
2012. jún. 11. 18:14
 26/27 anonim ***** válasza:
nem, nem a husi kell!! szerintem ami neten megy, az óriási képmutatás az emberek részéről, divat a csúnyákat, kövéreket dicsőíteni, imádni a szépekkel szemben, mindenki jószívű szentnek akar látszani, akiket egy cseppet sem érdekelnek a külsőségek, sőt még ki is találják hogy szeretik a hájas karú/lábú/hasú/seggű csajokat, csak hogy jó színben tűnjenek fel. szánalmas ami az olyan oldalakon megy. így azok alapján amiket leírtál, semmi baj nincs az alakoddal, nagyon jól nézhetsz ki. nagy segg meg kell a francnak:D max a négereknek
2012. jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
ha nem tudod megoldani, akkor szívesen vállalom a fényképész szerepét! :-) de gondolom már sokan ajánlkoztak előttem is :-P
2012. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!