Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok zavarna titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavarna titeket, ha egy fiúnak az orra nem lenne túl szép egy balesettbőladódoan Pl:lenne rajta egy heg meg formája kicsit más lenne, de arca helyes? össze jönnétek vele? 19/f

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha amugy helyes és van némi szépséghibája szerintem nem gond .
2012. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legalább kicsit más vagy mint a többiek.Engem sem hiszem h zavarna.Ha valakivel nem akarok találkozni vagy beszélgetni az 96%ban nem a külseje miatt van:)
2012. jún. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátom küzdősportol, szóval van rakás hege, meg szépséghibája, kivert foga és hasonlók. Sose zavart, az összképen pont nem ront. :) A heg szerintem direkt szexi, neki van a szeme fölött, szájánál, állán, szája mellett az orcán, és ez csak az arca... :D
2012. jún. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy zavarna. inkább szerintem az illető nem akarna velem összejönni ha meglátná az én ocsmány 100kilócentis orrlyukas krumpliorromat.

egy okádmány, egész életemben arra fogok gyűjteni hogy megműtsék és emberi lényként nézzenek rám.

2012. jún. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért zavarna egy heg? o.O Én lány vagyok, nekem is van, eddig senkit nem zavart, inkább különlegesnek tartotják :) 19L
2012. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy egy heg szerintem is szexi tud lenni, főleg egy pasinál :DD
2012. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!