Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiamnak egy éve nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiamnak egy éve nincsen párja, amitől teljesen kifordult önmagából! Mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés

Üdvözletem mindenkinek!


19 éves fiamnak 1 éve nincsen párja, ami az utóbbi hónapokban kiforgatta a jellemét, lelkét. Sajnos ki kell mondanom, hogy egy egoista, indulatos, érzékeny, sírós, támadó, csapkodó és dühös ember lett belőle, amit mi, a család is megszenvedjük... Amikor volt kapcsolata 10 minden rendben volt, 4-es fölötti tanuló, boldog és kiegyensúlyozott, életvidám ember volt. (Ma ennek tökéletesen ellentéte)


Ocsmányul beszél, tiszteletlen, az iskolában mindössze 2-3 barátja maradt, a többi ember utálja őt, fél most már a nőktől és közelíteni sem közelít, bezárkózott, éjjel pedig gyakran arra ébredek hogy hajnali 3-kor sír vagy sóhajtozik.


Borzalmas és visszataszító látvány lett, pedig jóképűnek tartották a lányok. Sz emberekkel való kommunikációja egy katasztrófa lett.


Most már utálják a nők, nem néznek fel rá, illetve (szavaival élve) '"Nincs meg a hétvégi löket adó!" (Párjával alvás)


Alkalmira nem hajlandó menni, de örlődik mert nem tudja eldönteni hogy menjen-e vagy sem, egyszerűen tragikus látvány nap mint nap...


Volt pszichológusa eddig, 3 is, jelenleg nincs fél éve.


Mit tehetnék érte? Hogyan segíthetek neki?


2012. jún. 11. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem hinném,hogy tudsz rajta segíteni,hacsak nem lehet vele ezt megbeszélni,hogy változzon a régi önmagává,és akkor a csajoknak is újra vonzó lenne
2012. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha jó a viszonyotok, akkor ülj le vele beszélgetni. Mond el, hogy ez a helyzet senkinek sem jó. Járjon el kikapcsolódni, változtasson a külsején, stílusán, stb. Ha maga ezekre nem jön rá, akkor nem tud neki segíteni még a pszichodoki sem.
2012. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem a csajhiany okozza. A fiadnak magaban kellene rendet tennie.

Irasd be/ küld el valami küzdö sportra ha lehetseges.

Legjobb a birkozas es a judo. Levezeti a feszültseget, napiredre keszteti az embert es a sportolok alltalaban közvetlenebbek is. Megtanul toleralni masokat akkor is ha nincs epp kedve aban a pillanatban viselkedni. Kesöbb magatol fog jönni a baratnö/k is.

2012. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

"Fiamnak egy éve nincsen párja, amitől teljesen kifordult önmagából"

Nem lehet, hogy éppen fordítva működik? Talán nem azért lett ilyen, mert nincs párja, csak magának is bebeszélte. Az sem kizárt, hogy (talán tudat alatt) azért nem akar barátnőt, mert akkor megszűnne ez a magyarázat. A valódi okot kellene szerintem megkeresni.

2012. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
te szülőként nem tehetsz semmit.bár kicsit nehéz ezt elképzelni:korábban felnéztek rá azt egy idő után nem?elveszett a családi vagyon vagy baleset miatt sebhelyes lett az arca?? csakmert akinek már volt valakije az már rutinból tolja. miért lett vége az előzőnek?nem lehet hogy a jellemváltozás okozta amit ti csak jóval később fedeztetek föl és valójában inkább ok mint okozat? mennyi? 10kapcsolat 18éves koráig(mert ugye az utóbbi egy évben kiapadt a pitsacsap)?lehet ez a 10csaj nem tudott egymásról és szimultán nyomta.egy ilyen esethez több háttérinfó kell
2012. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Hát, ez az ő meccse, de löketeket kell neki adni. Vissza kell szerezze az önbecsülését valahogy, és meg kell bocsásson az exnek. Én a helyedben megráznám a gúnyáját, és ha kell belemennék egy kvázi tányérhajigálós veszekedésbe is, belenyomnám a fejét a tükörbe, hogy "nézz magadra, ennyire tartod magad? Én nem! ". Férfiaknál ez van, hogy bejön. Férfi vagyok, ez az én módszerem az ilyenre, de semmi garancia nincs a dologra.
2012. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

13:28


"Te szülőként nem tehetsz semmit.bár kicsit nehéz ezt elképzelni:korábban felnéztek rá azt egy idő után nem?elveszett a családi vagyon vagy baleset miatt sebhelyes lett az arca?? csakmert akinek már volt valakije az már rutinból tolja. miért lett vége az előzőnek?nem lehet hogy a jellemváltozás okozta amit ti csak jóval később fedeztetek föl és valójában inkább ok mint okozat? mennyi? 10kapcsolat 18éves koráig(mert ugye az utóbbi egy évben kiapadt a pitsacsap)?lehet ez a 10csaj nem tudott egymásról és szimultán nyomta.egy ilyen esethez több háttérinfó kell"


Igen, szülőként nem sokat tehetek. Sebhelye van, és sokan felnéztek rá egyedisége, külseje, tanulmányi eredményei miatt. 100% hogy csak egy nővel volt eddig dolga, s ez a volt, 10 hónapig tartó párja.


Én magam is le vagyok döbbenve, mert az ember azt hinné, hogy ha egy fiúnak volt ennyi ideig kapcsolata, SIMÁN talál egy másik lányt, mi több, VÁLOGAT is, nem pedig az ami most van... Fel nem tudom fogni, hogy nők terén hogy lehet így elkódolva... Ez így abnormális szerintem és abszolút nem így kéne lennie. Minden fiú, akit ismerek, az első után SOKKAL könnyebben talál párt.


Miért váltak el? Drog. A barátnője elkezdett drogozni, ezt a fiam nem tudta tolerálni. (A drog hatására a lánynak jelleme is eltorzult...) A fiam akkor azt mondta "Néhány hónap, kevesebb mint fél év és újra lesz egy szép barátnőm!" Finoman szólva sem így lett...

2012. jún. 11. 13:38
 8/17 anonim ***** válasza:

Lelkiismeretfurdalás, hogy magára hagyta?

Amúgy ő nem drogozik? (Muszáj feltenni ezt a kérdést is.)

2012. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy figyelsz a fiadra. Nekem soha nem volt barátnőm, és ezt annak köszönhetem hogy anyám 4-5 éves koromban már tréningezett, hogy a házasság nélküli szex a legbűnösebb mocskos dolog a világon amivel kihasználom a nőket, és emiatt nyomorék gyerekem is születhet, stb..


Tehát a fiadnak nem elmebeteg az anyukája, ez megér egy misét! Úgy látom, hogy olyan körülmények között éltek, hogy idővel leporolja magát és megint a régi lesz! Érzi a támogatásod, ez pedig hidd el nagyon sokat ér! Ennyi idősen elég nagy vízválasztók vannak manapság az ember életében, pár év kellhet, mire magára és a céljaira talál. Nekem mindig is alacsony volt az elfogadottságom, mert vézna szemüveges gyerek vagyok barátnő nélkül, ráadásul ahogy írtam nagyon patent nevelést kaptam.. Épp vissza tudtam jönni az őrületből, de ehhez egy sikertelen öngyilkosság is kellett. Szóval így tovább, nagyon jó hogy bátorítod, segíthetsz neki elfogadni, hogy ha nem lenne a rossz nem értékelné a jót, és amit nem tud megváltoztatni, azt addig legalább fogadja el, amíg erre nem lesz lehetőség.

2012. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

13:51


"Lelkiismeretfurdalás, hogy magára hagyta?

Amúgy ő nem drogozik? (Muszáj feltenni ezt a kérdést is.)"


A lány nagyon mély, mély nyomott hagyott benne a mai napig. Ha rá gondol akkor hajlamos sírni. Próbálja elfelejteni. Vívódik, hogy nem talál ő hozzá hasonló lányt, vagy még jobbat. Ezzel a lánnyal a szakítás óta nem beszélt. Állítása szerint minden éjjel lefekvés előtt kényszeredve rá gondol, hiába nem akarja. Minden éjjel bevillan neki a sok intim, erotikus élménye amit a nővel élt át. (Ezt ő maga mondta) Szeretne túllépni és új nőt szerezni, de nem megy neki...


100% hogy nem drogozik, utálja szívéből az ilyesmiket, még cigizni sem cigizett soha. (Jóllehet kocsmázni és inni havonta 1-szer elmegy és csak éjfélkor jön haza,de csak italozik)

2012. jún. 11. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!