Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a lehető legkedv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a lehető legkedvesebben "lekoptatni"?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. A húgomnak van egy barátnője, 20 éves, és teljesen belém van esve. Akárhányszor lát fent valahol, egyből ír, és habár nagy ritkán válaszolok neki, de nem adja fel. Jó éjt sms-eket ír, szinte minden este. De, már 3 hónapja összejöttem egy lánnyal,csak otthon még nem mondtam el senkinek. Meg, a lány hát, nem is egy szépségkirálynő, ellenben tényleg rendes, kedves, és habár nem beszélgetek vele sokat, de amiket ír, abból lerí, hogy teljes szívéből szeret. Amikor itthon vagyok és nálunk van és összefutunk, szegény először meg sem tud szólalni, de, olyan szerelemmel néz rám...sajnálom is szegényt, mondtam neki hogy sajnos nálam nincsen esélye, meg hogy barátok lehetünk, de nem nagyon érdekelte ezek szerint. Hogyan építsem le kedvesen?

2012. jún. 11. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ne titkold hogy van barátnőd, mondd el neki.
2012. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Korrekten jelezted neki, hogy nincs esélye nálad, ezek után nyugodtan felvállalhatod, hogy van barátnőd, aki szeretsz. Így a csajszi is békén fog hagyni valószínűleg. :)
2012. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
A lényeg az őszinteség. Nem biztos, hogy megérti, de te megtetted, ami tőled telt. Azzal ne foglalkozz, hogy megsértődik-e, mert annál rosszabb.
2012. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Hatódj meg, hogy ilyen jó barátot találtál benne és bizalmasan mesélj neki a kapcsolatodról.
2012. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#5: Hogy te mekkora egy… XD
2012. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy megértette, de az érzelmeit nem tudja kikapcsolni. Akkor nincs mit tenni.
2012. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon rendes vagy, hogy így kezeled ezt a dolgot, szerintem ritka az ilyen. Mindemellett, talán le kéne ülni vele egy hosszabb, komolyabb beszélhetésre és hátah úgy megérti. Ha még így sem, akkor ne reagálj többet semmilyen megkeresésre, sms-re és kerüld amennyire lehetséges. Jobbat nem tudok, remélem egy idő után ért majd belőle.
2012. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23 éves vagy, 3 hónapja van barátnőd és még nem szóltál otthon. Gratulálok! Tovább nem is olvastalak apa.
2012. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsónak: Köszönöm a gratulációdat, bár nem tudom ebben mi van...nyilván van oka, amiért nem szólok ilyen 3 hónapos dolgokról, és nem hordok haza ennyi idő után lányokat.
2012. jún. 12. 13:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Mond azt neki h b.zi vagy, nem fog többet zaklatni
2012. júl. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!