Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy "vonzódok" hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy "vonzódok" hozzá?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudtam melyik kategóriába tegyem ezt a kérdést, de mivel kicsit kapcsolódik hozzá, meg ezt sokan olvassátok ezért ide tettem. Na szóval.. ha meglátok egy szép színésznőt vagy énekest, akkor furcsa érzéseim lesznek.. mint pl. hogy kell nekem, nem bírok nélküle élni)ez azért túlzás, de a lényeg hogy imádom) ha meglátom, vagy a zenéjét hallgatom, össze szorul a gyomrom (bocs a furcsa fogalmazásért), gyorsabban ver a szívem, és alig kapok levegőt.. na de ő lány!! és én is az vagyok.. ez nincs rendjén :S már egy bő éve van így (nem csak vele).. nem tudom mit gondoljak magamról! Tudom még fiatal vagyok, de akkor is furcsa, mert barátnőmnek is mondtam hogy imádom őt, nagyon!! De nem csak vele vagyok így, hanem más híres gyönyörű nővel is.. az utcán is volt már alkalom hogy egy nagyon szép lányba botlottam, és alig bírtam levenni róla a szememet..

14/L


2012. jún. 11. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
ok. hát ez van. majd kitalálod magadtól, hogy most akkor a nők is vonzzanak, vagy csak a nők vonzzanak. ennyi. hagyj magadnak időt és addig figyelj. nem kell parázni. éld a kis életed :P
2012. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ha lesz rá lehetőséged próbáld ki mind a kettőt (fiúval is meg lánnyal is), és meglátod melyik jön be jobban.

amúgy nálam is hasonló a szitu (tetszenek a lányok és a fiúk is), eddig lánnyal próbáltam az bejött. fiúval meg majd kiderül hogy jó-e nekem.

amúgy teljesen normális

16/F

2012. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha így folytatjátok pokolra kerülsz te is meg a kis buzernyák #2 is
2013. márc. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!