Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, aki nagyon jól nézett ki és rettenetesen jó fej volt. Lett volna rá alkalmam, de nem jártam vele, mert tudtam, hogy nem illünk össze( nocomment még most is így gondolom ). Azóta összejöttem valakivel, akit viszont rég óta ismerek és szeretem. Mégis néha gondolok a srácra és úgy érzem kicsit hiányzik. Szerintetek szerelmes voltam akkor? És most a barátomba? Csak a véleményetekre lennék kíváncsi ne fikázzatok köszi :)
2012. jún. 11. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
nők..
2012. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos tetszett, csak az agyad nem hagyta. Ennyi. Élj és békélj meg a tudattal.
2012. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt te érzed nem más amm amúgy nekem fura ha szerelmes vagyok akkor csak az az 1 adott személy jár a fejembe
2012. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Erre is kíváncsi lennék, hogy erről mit gondoltok. Normális, hogy másra is gondolok miközben állítólag szerelmes vagyok? Ebbe csak nincs semmi rossz, elvégre kavartunk a fiúval és elég sok időt töltöttünk együtt. Talán csak pusztán hiányzik mint ember.
2012. jún. 11. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!