Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le ezt a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne problémám, hogy nagyon félek/"remegek", ha egy olyan fiút látok, aki tetszik. Egy példa: két napja látok egy srácot, egy helyen dolgozunk, de beszélni még nem beszéltünk, néha szoktuk tartani a szemkontkatust, de ennél nem történt semmit több. A minap odajött hozzánk beszélgetni, én nem tudtam mondani semmit se(nagyon analfabéta vagyok ismerkedésben), míg a többiek szépen elbeszélgettek vele. Nekem közben a szám is remegett, pedig meg sem szólaltam. Több ilyen eset volt már, tudnátok tanácsokat adni, hogy küzdhetném ezt le? vagy hogy javítsak rajta?

Előre is köszönöm a válaszokat!

21/L


2012. jún. 12. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. :] Próbálj meg beszélgetni vele.
2012. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a helyzet, csak én még 17 vagyok. :))


Bár régebben én annyira féltem, hogy a fiú ismerőseimnek is félve köszöntem, utólag visszagondolvan, cikinek érzem, de hát ez van. Viszont, az utóbbi napokban észrevettem, hogy ismerős fiúknak mosolyogva, hangosan köszönök, simán hozzáteszem a nevüket (szia xy), a fiú osztálytársammal tök jól elbeszélgetek.

Szóval mintha kezdenék fejlődni.


Az első és legfontosabb szerintem, hogy a fiúkkal általánosságban (tehát bármelyikkel, akik nem tetszenek), nyugodtan, lazán el tudj beszélgetni, bátor legyél a társaságukban. Ha ez stimmel, utána lehet próbálkozni ugyanezzel olyan fiú társaságában, aki tetszik. :)

Egyébként pedig küldj néhány jelet a srácnak, mosolyogj rá, próbálj meg magabiztos és optimista lenni.

Amikor bemész dolgozni és összefutsz vele köszönj neki, ettől még nem dől össze a világ. Sőt, biztosan örülne neki! Aztán szépen lassan próbálj vele beszélgetni, esetleg kérj tőle egy kis segítséget, vagy tanácsot vagy valami, ez jó alkalom arra, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz.


Remélem tudtam segíteni legalább egy kicsit!

Sok sikert! :)

2012. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen... :/

Én nővérem tanácsára írtam a srácnak egy levelet, hogy ez a problémám... megírtam neki, hogy tetszik, és hogy ha ez kölcsönös, akkor legyen türelmes és kitartó....

Nekem bevált! :D Remélem neked is össze fog jönni! ;)

2012. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!