Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szép dolog a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szép dolog a szerelem?

Figyelt kérdés
indokoljátok meg, mert szerintem a világ legrosszabb érzése!

2012. jún. 13. 20:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Viszonzatlanul elég szar. Mondjuk ha viszonozzák az nemtudom milyen, nemvolt még benne részem.
2012. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
hát én se tudom edig csak ugy voltam szerelmes hogy 1oldaluan mert a másik fél nem volt belém esve vagy nem tudot rola hogy mit érzek íránta
2012. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
#1 + kérdező: osztom.
2012. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
üdvözöllek a klubban!
2012. jún. 13. 20:19
 5/21 anonim ***** válasza:
Na szevasztok!
2012. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
beléptem a klubba!
2012. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
na már vagyunk egy páran :P mit tesztek az ellen, hogy ne érezzétek ezt az érzést?
2012. jún. 13. 20:26
 8/21 anonim ***** válasza:
Kiölték belőlem az érzéseket a nők, úgy élek, mint egy robot. Sok dolgot nem tudok tenni.
2012. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem is csak a viszonzatlan része jutott eddig, de én az alapján is azt mondom ,hogy szép dolog. A mai tini korosztály (amibe én is tartozom) nehezen veszi észre, de ott gyökerezik a párkapcsolati probléma, hogy nem ebben a világban élünk. Az egész napos kockulás a gép előtt élt nemszociális élet, vagy csak ,ha egyszerűen buszon zenét hallgatsz és bámulsz ki a fejedből máris nem az emberek között jársz. Egy párkapcsolat viszont hozzáláncol valakihez létértelmet ad a világban és úgy érzed ettől ,hogy vagytok egymásnak gazdagabb is vagy. A világnak és az életnek az ég világon nincs semmi értelme. Megszületsz és meghalsz, közte meg valamit csinálsz ennyi. Egy párkapcsolat nem csak az adatott időt teszi széppé hanem az élet körforgásának szerves részévé is


Azért szép a szerelem, mert beléd van kódolva, ezzel születsz, ez mozgatja a világot. Én utoljára 2 éve éreztem komolyabb dolgokat valaki iránt. Hidd el sokkal rosszabb ha nem érzel semmit, sok mindent adnék azért ha csak feleannyira érezném magam boldognak vagy szarul mint akkor.

2012. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mert az egyik legalapvetőbb emberi ösztön. Ha szar lenne akkor nem akarnál szerelmes lenni és párt sem találnál, nem lenne gyereked és ez a faj végét jelentené. Amit szarnak érzel az nem a szerelem hanem a csalódás, a reménytelenség, vagy a meg nem értettség.
2012. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!