Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A shemale-eknek hogy működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A shemale-eknek hogy működik a farka?

Figyelt kérdés

Szóval segítsetek, kérlek! Gondolom olyan férfiak ők, akik átoperálás nélkül próbálnak a legjobban hasonlítani egy nőhöz. Thaiföldön van nagy hagyománya. De miután nem vagyok thai, így nem tudom. Szóval adott egy férfi, őt hormonkezelik, hogy fejlődjön ki a cicije, hulljon ki a szőre, ha és legyen nőies az alakja. De ugyanakkor megmarad a farka a lába közt. Na igen ám, de az a farok mitől működik, ha már szét lett a férfiember női hormonokkal kezelve?

Jó, kérdezzem meg Szecsődi Karit, ő is ebben utazik manapság, de sajnos(vagy épp szerencsére:)) őt sem ismerem.


2012. jún. 14. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
A shemale-eknek puncijuk is van, nem? Ők így születtek, de úgytudom impotensek. A lady-boyok, akikre te gondolsz szerintem simán kaphatnak erekciót. cicije pedig nem nő, operálnak neki.
2012. jún. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked fogalmad sincs arról hogy mekkora hülyeséget kérdeztél, mi?


Egyik: [link]


Másik: [link]

2012. jún. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: a hermafroditáknak van elvileg puncijuk is. Azért elvileg, mert csak 50 évesnek tűnő felvételeken látni olyat, mint az ufókat, szóval max. hinni lehet benne.


Shemale (also she-male) is a term used primarily (but not exclusively) in sex work to describe trans women with male genitalia and augmented female breasts from breast augmentation and/or use of hormones.

2012. jún. 15. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!