Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek a férjemmel mindig azon veszekszünk hogy ő szexelni akar én meg nem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő ha rajta múlna mindennap szeretkeznénk. Vagy legalább egy 7-en 3x. De én nem szeretnék. Nem tudom miért de nem kívánom (nem vele van a baj) hiába mondom nem érti meg. így most egy7-en 1x szexelünk és állandóan vitázunk!?úgy érzem néha hogy csak egy kötelező valami hogy ne vitázzunk...kevésszer szexelünk úgy hogy én kezdeményezek...

2012. máj. 17. 22:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
szexelj...
2012. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Találd meg az okát amiért nem kivánod a férjed és szüntesd meg vagy probáljatok ki valami olyat amit te is tudnál élvezni. Vagy járjatok terápiára.
2012. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,de kíváncsi vagyok a válaszokra,mert nálunk is ez a helyzet,bár nem a férjem.
2012. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Valamit tényleg ki kéne találnod, mert előfordulhat, hogyha nálad nem kapja meg amit szeretne, meg amiért állandóan veszekszik, másnál fogja kielégíteni a vágyait.
2012. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Rég együtt vagytok már?Beleuntál már a szexbe?Valami oka csak van ,hogy nem kívánod a szexet?Talán azért nem mert :amit kötelességből kell tenni az már nem olyan izgató!?Amugy ,hogy tudd az ilyen férjek szoktak előbb-utóbb félrelépni,az állandó visszautasítások miatt!
2012. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél fapina...
2012. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én sem akarok hangulatromboló lenni, de ahol ennyire ütköznek a szexuális igények, ott gyakran félrekacsintás a vége, vagy esetleg szakítás/válás. Megértelek téged is, meg őt is, mivel egyikőtökkel sincs baj, csak más a vérmérséklet, viszont ez hosszútávon nem fog menni. Nem lehet belekényszeríteni téged több szexbe, ha nem akarod, de tőle sem lehet elvárni, hogy "nélkülözzön" szerelemből.

Régen is ez volt? Vagy csak mostanság alakult ez így?

2012. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Mit tegyél, mit tegyél, adj neki egy tízest a kasszából, s írd be neki a www.rosszlanyok.hu-t...
2012. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem változtatsz akkor szinte biztos a válás és a megcsalás mert a férfiak hosszú távon nem tolerálják a szexmegvonást.Ha mindig ilyen voltál ,lehet neked kellene egy kevésbé aktív férfit keresni mert nem illetek össze.Ha később lettél ilyen akkor pszichológus segíthet.
2012. máj. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezt még az angol királyi családban is megoldották, hogy a feleség, mikor nem volt kedve hozzá, befizette a herceget valami igényesebb kuplerájba.
2012. máj. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!