Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen sűrűn hívtok magatokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sűrűn hívtok magatokhoz ebédre vagy vacsorára vendégeket?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azért teszem fel, mert ebben a témában eltérőek az igényeink a párommal. (mindketten 30-as éveink elején járunk és még nincs gyerek)Jómagam megelégednék a havi 1 vagy max 2 alkalommal, míg a párom, mielőtt megismerkedtünk, heti több alkalommal hívott vendégeket. Nyilván a kulcs, hogy megtaláljuk a kompromisszumot és erre mindketten nyitottak vagyunk. Nagyon örülnék, ha megosztanák velem a kedves fórumozók, hogy kinél hogy működik a vendégeskedés.

2012. jún. 14. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyelőre egyedül lakom, de szinte soha nem hívok fel senkit. Nem szeretem. Remélem ha majd egyszer összeköltözöm valakivel, akkor sem lesz túl gyakori az ilyesmi mert nagyon nem szeretem. F/30
2012. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi 2.5 éve élünk együtt és ez idő alatt kb. 6-szor volt nálunk vendég. :) Én nem szeretem, az én házam, az én váram, ez a nyugalom szigete, ide nekem ne jöjjön senki.

Tudom, ez már a másik véglet, de ez van. Karácsonykor is mi megyünk máshoz. Itt egyszer voltak karácsonyozni, de annyi elég is volt.

2012. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, magam is ezt a vonalat képviselem. Sokkal inkább szerveznék közös sportprogramot, túrázást, éttermezést az otthonunkon kívül. Főleg, hogy mindig csak mi hívjuk ezeket az embereket és ők bennünket pedig nem. Ez valahogy így alakult ki a párom életében.
2012. jún. 14. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha átjön egy-egy ismerős, de ő se konkrétan vacsorázni, hanem csak PS3-zni, veszünk sört, meg sütök pogácsát, ha van maradék kaja és kér,akkor adunk neki :D 23/N
2012. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mi 28 éves pár vagyunk, 3 éve élünk együtt. Van 4-5 pár, akikkel rendszeresen meghívjuk egymást kölcsönösen (1, max 2 pár jön át egy alkalommal). Ez havi 1-2 alkalmat jelent (nyáron ritkább, mert akkor mi is alig vagyunk otthon). Időben nem férne bele több sem nekünk, sem a meghívandóknak, de ez nekem pont elég. Persze van, hogy csak fiús/lányos összejövetel van, de az is kb. havonta 1x.


Megértem a nézetedet, mert egy ilyen vendéglátás sok készülődéssel jár (takarítás, bevásárlás, főzés), heti több alkalom az összes szabadidőmet elvenné. Sserintem ha ezt sokallod, próbáld házon kívülre szervezni ezeket (söröző, étterem), meg nem is kell, hogy mindenhova együtt menjetek...

2012. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!