Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok fiúk, mi tévő legyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk, mi tévő legyek, kezdem unni a dolgokat, hogy csak a barát vagyok, és most nem szeretnék az lenni?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem, 22 éves vagyok , és még mindig nem volt barátnőm :S Mostanában megint összejöttek a dolgok így vizsgaidőszak közepette, sok vizsga stb... de így se tudok nem erre gondolni. Mindig az a vége, hogy jó jó, szívesen eljönnek velem mint baráttal csinálni valamit -.- Kezdem unni . Most épp tetszik egy lány, de hát most nem jók az előjelek ugye :S Ráadásul úgy futólag ismerjük egymást, szoval nem az a kifejezett mindennap találkozok vele típus. Gondoltam majd valami közösségi oldalon (nevezzük most facebooknak :) ) beszélek vele valahogy, de már azt se tudom hogy kéne. Pedig nem arról vagyok híres, hogy olyan keveset beszélek, hogy úgy kell kihúzni belőlem a szót. De akkor biztos dagadt disznó vagyok... hát ez se állja meg a helyét, mert én az vagyok, aki ehet, de nem hízik tőle, szoval nem tudom. Az alapok megvannak, de valami mégse jó:S
2012. jún. 14. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
legyél egy kicsit bátrabb:) és hívd el randira az illetőt... rájön szerintem,hogy nem a barátja szeretnél lenni
2012. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a lányok 90% észreveszi,ha bejön egy fiúnak..."legyünk bárátok" = nem tetszel, mint pasi.havernak jó lennél,de mint igazi barátra nem tekintenék rád...a lányok többnyire azokkal kötnek mély barátságot, akikhez (tudat alatt vagy tudatosan) sexuálisan vonzódnak és így hajlamosak jobban megbízni az illetőben...ez csak egy vélemény...vannak kivételek :)
2012. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a baj veled, de majd csak találsz valakit.
2012. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!