Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Borzasztóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Borzasztóan szerelmes vagyok egy tanáromba

Figyelt kérdés
Én 17/L,ő 28

2012. jún. 14. 22:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Felejtsd el, nem fog összejönni vagy max akkor ha már kijártad a sulit addig esélytelen
2012. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen,tudom.

Pont ez a problémám,megőrülök,annyira szeretem :(

2012. jún. 14. 23:06
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
kérd meg hogy korrepetáljon :P
2012. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Adjatok valami normális tanácsot kérlek,szenvedek ='(
2012. jún. 15. 18:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne is próbálkozz nála. Az én tanárommal összejött valami, aztán közölte velem (2 hónap hülyítés után), hogy a családja többet ér neki. És hogy mit válaszolt arra, hogy miért csinálta ezt 2 hónapig? "Hát, én sem vagyok fából.." Semmi értelme, most rosszabbul érzem magam, mint előtte. Most vagyok 11.-es, és még tanít 1 évig. Nem tudom, hogy mi lesz jövőre. Kérdeztem tőle, hogy akkor sem, ha már nem tanít majd és elballagtam, nem akkor sem.


Hidd el, erősnek kell lenned. Tapasztalatból mondom, hogy nem érdemes tanárral kikezdeni. Mindig Te fogod a rövidebbiket húzni, akármi is történik majd.. Sőt, hogy is fogalmazzak, minél több dolog történik köztetek, Neked annál jobban fog fájni.


Nagyon sajnállak, ugyanebben a cipőben járok. Csak azt tudom tanácsolni Neked, amit most én fogok csinálni a nyáron. Összeszedek egy pasit, és előbb utóbb majd beleszeretek, és csak úgy sikerül majd elfelejtenem..


Ha nem házas a tanárod, akkor is ez lesz a helyzet.


Sok sikert!

2012. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt iskolámba volt olyan tanár aki összejött az egyik diákkal... persze egy szar tanár volt, de összejött a csajjal..és még együtt vannak.
2012. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igazából én nem is akarok kikezdeni vele és azt sem akarom, hogy megtudja,hogyan érzek,tudom, hogy ő nem úgy gondol rám, ahogy én rá.

Én tényleg próbáltam elfelejteni, és volt idő,hogy úgy éreztem, már jól vagyok,elfelejtettem, és akkor azt éreztem, arra gondoltam,hogy nem akarom elfelejteni,viszont szenvedni sem akarok,csak azt akarom, hogy érezze, amit én.


Tudom, hogy képtelenség és hogy soha nem jöhet össze a dolog,ha elballagtam sem,ő azért mégis csak egy érett,felnőtt férfi,én pedig akárhogy is nézzük, még gyerek vagyok :(


Van egy komoly kapcsolata,szokott a barátnőjéről mesélni,

de ha nem lenne, akkor sem történne köztünk semmi (amíg oda járok, biztos nem),hihetetlen tisztességes ember,soha nem kezdene ki egy diákjával sem.


Én egy igencsak visszafogott ember vagyok, azon kívül, hogy kerülöm a tekintetét,semmilyen jelét nem adom annak,hogy mélyebb érzelmeket táplálok iránta, ő mégis az elmúlt 1 hétben, mintha került volna.

Arra gondoltam, talán megsejtett valamit és nem akarja,hogy félreértsek valamit, vagy ilyesmi,de én tényleg nagyon vigyáztam, még a legjobb barátnőm sem sejti,pedig ő mindig rájön,ha valaki iránt többet érzek,még ha tagadom is,de most annyira óvatos vagyok,nem hiszem,hogy bárki is rájött volna.

Remélem...


Annyira rosszul esik,hogy került.

Én csak azt akarom,hogy soha ne tudja meg,hogy érzek iránta.


Én is szívesen csinálnám,amit te,összejönni valakivel,hogy elfelejtsem,de nekem nagyon nehezen megy az ilyesmi.

Ha valaki kezdeményezni próbál,valamiért akkor is kikosarazom,ha tetszik,persze később megbánom,de abban a helyzetben egyszerűen csak visszautasítani tudok.

A fiúk azt hiszik,én vagyok a jégkirálynő,pedig nem.

Bár találkoznék egy olyan fiúval,aki megérti, hogy nekem ehhez idő kell,és lassan próbálkozna...és segítene elfelejteni a tanáromat...


Köszönöm az eddigi válaszokat, de várok még,ha van valakinek valami tanácsa vagy bármi hozzá fűzni valója.

2012. jún. 16. 13:28
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
ha lassú kezdeményezés kell, közeledj a visszahúzódóbb fiúkhoz, ők biztos lassan kezdeményeznek.
2012. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jó,de mégis hol lehet ismerkedni?

A sulinak vége,én meg utálom a szórakozóhelyeket,csak úgy meg azért mégsem mehetek oda valakihez.


Egyébként aggaszt, hogy került,mi van ha tényleg rájött?

Szerintetek az,hogy kerültem a tekintetét (egyáltalán nem feltűnően,csak ritkán néztem rá),feltűnő?

2012. jún. 16. 14:23
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

# 5/9 vagyok!


"Van egy komoly kapcsolata,szokott a barátnőjéről mesélni,

de ha nem lenne, akkor sem történne köztünk semmi (amíg oda járok, biztos nem),hihetetlen tisztességes ember,soha nem kezdene ki egy diákjával sem."


Igen, ez a második dolog: nem azon múlik, hogy tisztességes-e. Én is ezt hittem, mert az én tanárom is egy földre szállt angyal, nem ezen múlik sajnos. Ő is gerjedt rám (kb 20 év házasság után) és emiatt nem tudott nekem ellenállni. Pont ez a baj. mert valójában meg nem akarta, ezért "dobott". Ezt is tudnod kell (én tapasztalatból beszélek), minden ember hibázik néha.


"Én egy igencsak visszafogott ember vagyok, azon kívül, hogy kerülöm a tekintetét,semmilyen jelét nem adom annak,hogy mélyebb érzelmeket táplálok iránta, ő mégis az elmúlt 1 hétben, mintha került volna.

Arra gondoltam, talán megsejtett valamit és nem akarja,hogy félreértsek valamit, vagy ilyesmi,de én tényleg nagyon vigyáztam, még a legjobb barátnőm sem sejti,pedig ő mindig rájön,ha valaki iránt többet érzek,még ha tagadom is,de most annyira óvatos vagyok,nem hiszem,hogy bárki is rájött volna.

Remélem... "


Ez is tapasztalat: Csak úgy érzed, hogy kerül. Nagyon sok mindent én is beképzeltem magamnak, semmi alapja sem volt az egésznek.. Erről nem tehetsz, megzavar a vonzalom. Év vége van, óriási hajtás (még most is) a tanároknak. Én már csak tudom, egy talit 2 hét alatt tudtunk csak összehozni. Amúgy nagyon okos lány vagy, hogy kerülöd a tekintetét, stb. nekem is ezt kellett volna csinálnom.


"Annyira rosszul esik,hogy került.

Én csak azt akarom,hogy soha ne tudja meg,hogy érzek iránta. "


Pedig onnantól kezdve, hogy mindent elmondtam neki, jobban éreztem magam. Szerintem pedig beszélned kell vele. Figyu, nagyon nehéz lesz, ha ilyen visszafogott ember vagy, de gondolj bele. Soha többet semmin sem kell agyalnod, ha beszélsz vele, tudni fogja, hogy hogyan kell téged kezelnie, ő maga fogja megkönnyíteni a dolgod! Csak azoknak nem javaslom a beszélgetést (amilyen én vagyok), akik szemérmetlenül egyből, ahogy kettesben lesznek végre a tanárral, ráugranak, és elkezdenek csókolózni stb... De Te nem ilyen vagy, és saját elmondásod alapján a tanár nem viszonozza az érzéseidet, úgyhogy ettől nem kell tartani, nyert ügyed van. Gondold át! nagy kő esne le a szívedről, a tanárod eszméletlenül bátornak gondolna, és segítene a felejtésben, mert hát ugye tutira javasolna neked valamit! Magad ellen dolgozol, ha ennyire titkolod, miért teszed? Szégyellnéd magad előtte? Pedig ez nagyon emberi dolog, hidd el nekem..


"Bár találkoznék egy olyan fiúval,aki megérti, hogy nekem ehhez idő kell,és lassan

próbálkozna...és segítene elfelejteni a tanáromat... "


Ezen változtatnod kell. Én is ilyen voltam régen, de látod, totál megváltoztam. Biztos van olyan fiú (3-4 évvel idősebb kb)...


Én szórakozóhelyeken+ és ez akkor talán a neked való: csajok és pasikon! :)


Remélem tudok neked segíteni, és írd le, hogy mire jutottál a tanácsommal kapcsolatban! Tényleg beszélned kéne vele!

2012. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!