Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy köszönjek a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy köszönjek a barátom szüleinek?

Figyelt kérdés

Nálam mindig is gondot jelentett, hogy nem tudtam eldönteni hirtelen, mit is köszönjek egy felnőttnek.

Ez lesz az első találkozásom a barátom családjával. A hugának, aki 14 éves, nyilván "hello"-t, vagy "szia"-t köszönök, de hogy köszönjek a szüleinek? Csókolom? Az nem ciki?:D Vagy hogy?:S A barátom velem egyidős (16 éves), de a szüleit nem tudom, milyen idősek. Ti hogy szoktátok eldönteni, hogy mit köszönjetek egy-egy felnőttnek?:D

16/L


2009. júl. 4. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

csokolom, sztem cseppet se ciki, az lenne a ciki ha letegeznéd őket..a jonapot meg túl erőltetett lenne sztem, a csokolom az tisztelettudó köszönés a leendő anyós/apósnak:P

16/L

2009. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a legegyszerűbb ha a napszaknak megfelelően köszönsz. Nem lehet baki belőle és udvarias is vagy.
2009. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell jónapotozni (az egyébként sem túl udvarias, akkor már inkább "jó napot kívánok!"), mert valószínűleg ha már bemutat, akkor közeli viszonyba akar hozni titeket. Én a barátom szüleinek csókolommal köszöntem, és egy év után kérdezte meg a barátom apukája, hogy nem lenne-e nekem kellemetlen, ha tegezném őket, pedig korábban is nagyon szerettek, voltam velük rengeteg helyen, tényleg a szívükbe zártak. Nehogy sziával indíts, akármennyi idősek! Sok sikert! :)
2009. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
A második hozzászól vagyok újra. Lehet úgy is köszönni, hogy csókolom, de nem bizti a barátod szülei örülnének neki. Én midig úgy köszönök az első pár alkalommal, hogy " jó napot" (persze a napszaknak megfelelően. Sosem tévedtem ebben és mindig a barátom szülei ajánlották fel a tegeződést vagy azt, hogy köszönjek csókolom-ot.
2009. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor csókolom?!:)
2009. júl. 4. 21:16
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én csókolommal köszönnék, az nem gáz. :)
2009. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
délután volt ez a kérdés! Olvass már egy picit vissza!
2009. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy pont az volt, hogy egy 16 éves lány hogy köszönjön a 16 éves barátja szüleinek.:D
2009. júl. 4. 21:24
 9/18 A kérdező kommentje:
Amúgy keresőbe beírtam, de ilyet nem adott ki...
2009. júl. 4. 21:25
 10/18 anonim ***** válasza:
én minden felnőttnek csókolomot köszönök:D sokszor rám szólnak szüleim, hogy ennyi idősen inkább már jó napotot köszönjek,de bennem ez rögződött és a jó napot,meg a jó estét valahogy nem jön a számra:S amúgy 17vagyok:D
2009. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!