Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet nudista, naturista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet nudista, naturista lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 17:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Erről a klubról én is szeretnék többet tudni.

Még az idén szeretnék Berénybe menni, jó lenne előtte megismerni vkit.

44/N

2012. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 43 éves férfi vagyok, és sajnos az a tapasztalatom, hogy a társadalom többsége szinte elítéli ezt az életformát, pedig nagyon jó dolog az a szabadságérzet, amit nyújt. Sajnos Magyarországon még a szaunakultúra is csak néhány nyugati határszélhez közeli helyen megfelelő, Budapesten és keleten katasztrófális. A naturizmust pedig szinte erkölcstelennek tartják, és nem fogják fel, hogy az nem a szexről szól. Ebből kifolyólag az ember vagy kompromisszumot köt, és lemond róla, vagy pedig a párkapcsolata sínyli meg. Viszont nem csak a húszéveseknek lehet szükségük olyan társra, akivel azért nagyjából azonosan gondolkodnak, így engem is érdekel ez a lehetőség.
2012. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Balatonakaliban.
2012. aug. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kqwert Gábor ***** válasza:
37 éves srác vagyok, pár éve kezdtem nudizni, de nincs állandó társaságom. Szívesen megismerkednék hasonló érdeklődésű hölggyel, balatonberényi közös nudizások céljából. :)
2013. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!