Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van Budapesten olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van Budapesten olyan kávéház vagy teaház, ahová "művészlélek" férfiak (is) járnak?

Figyelt kérdés
Ismer valaki olyan kultúrált teaházat vagy kávéházat, ahová ilyen típusú pasik járnak? Sajnos igen kevés kreatív, intelligens, amolyan "művészlélek" (amatőr írók, festők, zenészek, stb., tehát akik hobbiból rendszeresen gyakorolják a művészet egyik ágát) pasi van (vagy én nem találkozom velük soha:), vagy ha vannak is, nem igazán tudom, merre járnak el lazítani, szórakozni. Személy szerint én csak ilyen típusú férfival szeretnék megismerkedni, méghozzá személyesen (tehát net nálam kilőve), viszont az utcán, vagy egy "sima" cukrászdában, kávézóban még egyszer sem találkoztam ilyen pasikkal. Ezért érdekelne, hogy van-e esetleg gyűjtőhelyük.
2012. jún. 16. 01:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
az ilyen naplopó fazonok inkább kocsmáznak,nem teaházba járkálnak.
2012. jún. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Színházba szoktak járni, de gondolom társasággal. Viszont ha te is csatlakoznál valahogy ilyesmi színházbajáró fiatalokhoz, akkor ott biztos találnál megfelelő fiút.
2012. jún. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
vagy ahogy az első mondta menj el kocsmázni, de csak a legolcsóbb legszakadtabb kocsmákba, ott még világmegváltó fiatalokkal is találkozhatsz, akik mindenkinél jobban megmondják a frankót.
2012. jún. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
A McDonald's-ban a pult mögött a kassza mellett javaslom. Ott szinte mindenki ilyen „művészlélek”, BTK-s diplomával :)
2012. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszi:) Ha valakinek valamilyen használható tippje van, várom:)
2012. jún. 16. 22:40
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Én pont ilyen vagyok, de nem árulom el a titkot, hogy hova járok.
2013. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most komolyan elmondjam hova járok, s elrontsam a meglepetést? Egyszer találkozni fogunk. Valahol.
2013. dec. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. dec. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Capella café

:)

2013. dec. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Aki nem tud (normálisan) válaszolni egy kérdésre, mi a francnak ír egyáltalán?
2013. dec. 6. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!