Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van Budapesten olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van Budapesten olyan kávéház vagy teaház, ahová "művészlélek" férfiak (is) járnak?

Figyelt kérdés
Ismer valaki olyan kultúrált teaházat vagy kávéházat, ahová ilyen típusú pasik járnak? Sajnos igen kevés kreatív, intelligens, amolyan "művészlélek" (amatőr írók, festők, zenészek, stb., tehát akik hobbiból rendszeresen gyakorolják a művészet egyik ágát) pasi van (vagy én nem találkozom velük soha:), vagy ha vannak is, nem igazán tudom, merre járnak el lazítani, szórakozni. Személy szerint én csak ilyen típusú férfival szeretnék megismerkedni, méghozzá személyesen (tehát net nálam kilőve), viszont az utcán, vagy egy "sima" cukrászdában, kávézóban még egyszer sem találkoztam ilyen pasikkal. Ezért érdekelne, hogy van-e esetleg gyűjtőhelyük.
2012. jún. 16. 01:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jol mondjak a tobbiek. Az ilyenek kocsmaba jarnak, nem teazgatni. En spec ismerek eleget, leginkabb festoket es irokat, zeneszeket kevesbe, bar van par Konzit vegzett ismeros is, de nem mind maradt az iparban. Attol, hogy muveszlelkek, meg nem igaz rajuk az idilli kep, hogy teahazban vagy kavezoban ulnek, inkabb szakadt kocsmakban soroznek.
2014. jan. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a Frei kávézóban, Fehér Teknős, Zöld oroszlán, ilyen nevű teaházakban :)
2014. jan. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát sokuk otthon kucorog mert fél az emberektől.
2014. jan. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 2. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!