Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nem rég szakítottunk a barátommal ha ezt annak lehet nevezni.. Általános 4. óta szerelmes volt belém és járni akart velem mikor 9 esek éettünk akkor is jött és rózsát hozott, sokat voltunk együtt és gondoltam miért ne. Először nem annyira tetszett de aztán lassan beleszerettem, nagyon és lefeküdtem vele mert igazán kedves volt és ő is szűz volt még..Aranyos volt soha nem sietettet nem is kérdezte hogy mikor, csak úgy megtörtént.Mikor már 7 hónapja jártunk. De közbe kiderült, hogy más lánnyal írogat. én teljesen kiakadtam és szakítottam vele, aztán könyörgött meg nem hagyott békén és megbocsájtottam de már nem bíztam meg benne annyira, apróságokon kiakadtam és veszekedtem vele mert féltékeny voltam.Aztán 10 hónapja jártunk mikor szünetet kértem , hogy átgondoljam tudok-e bízni benne. De akkor is majdnem mindennap együtt voltunk. Végül megbocsájtottam rá egy hétre volt egy kisebb vitánk és elkésett otthonról aztán küldött egy sms-t hogy nem tud hívni mert büntetésbe van.Én írtam neki, hogy bocsánat azért amilyen voltam.. Aztán a közös barátunkat hívta engem meg egész hétvégén nem.. Vasárnap ráírtam mert fent volt fészen és mondtam, hogy most mi van.. nem válaszolt én meg írtam neki, hogy akkor ha ennyire nem érdekel akkor engem se. Utána suliba elment mellettem nem köszönt nem is mert a szemembe nézni.. és még írtam neki, hogy akkor ha így legyen vége akkor így de hogy 11 hónap után megérdemeltem volna, hogy megbeszéljük a szakítást. Teljesen ki voltam borulva.. És azóta se köszön, letiltottam fészen.Kiderült, hogy azt mondta őt már ez az egész nem érdekli, de suliba nézett.. Meg mondták a közös barátaink, hogy most egy új csajjal akar összejönni.Tudom, hogy el kell felejtenem, csak fáj, hogy nem ezt érdemeltem volna, ráadásul annyi emlék köt össze minket. Rosszul esik, hogy nem tudom mit követtem el. A barátnőm szerint már a hétvégén kilátásba volt a másik lány és azért nem írt.

2012. jún. 16. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapja be az ilyen srác most komolyan lehet félt szakitani de akkor is gáz hogy nem mer sem irni sem a szemedbe mondani hogy vége.. szerintem szánalmas hogy visszakönyörögte magát, és még annyit sem tud kinyögni hogy bocs mégse .. ne is törödj vele elhiszem hogy idegesit de hidd el jobban fogja zavarni ha nem foglalkozol már vele és keresel egy sokkal jobb pasit mint amilyen ő volt :)
2012. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég gerinctelen a krapek.
2012. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem érett meg egy komoly kapcsolathoz... Ennyit róla.
2012. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondta, hogy gerinctelen és én is ocsmány dolognak tartom legszívesebben oda mentem volna, hogy felpofozzam de tartottam magam. Csak persze fáj de próbálok nem rá gondolni úgyis jön a nyár, és még egy hetet táborba együtt kell töltenünk ott se nagyon tudom mit csináljak, mert ahova megyünk ott csókolóztunk először és biztos felfognak törni az emlékek. Nagyon szar :SS
2012. jún. 16. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs velemenyem rola
2012. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan...én ebbe belehalnék,ő kezdeményezett meg minden most meg... vannak ilyen szánalmas idióták -.- :( Sajnállak!!! :(
2012. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
elhiszem hogy szar :/ nekem volt h jartam az osztajtarsamal..persze pasival es megcsalt..latam hogy egy lanyal smarol... de nemhagytam magam ..es fopofoztam, kesob egy hetig nemhevertem..ki es mert osztajtarsak vagyunk :( mindig emlekszek ra..es haat termeszetes...talan meg mindig benem van az h tetszik..kesob megakartam neki bocsajtani..o elfogata..tovabra is elvoltunk..de nemsokra kesob szakitott velem..igy vege let..szerencsere baratok maradtunk meg minden vagyuis beszelunk meg stb de ha ranezek eszembejutnak a regi szep idok... ajanlatos folpofozni :D vagy a fojoson alitsd le egyszer es mond meg neki amit gondolsz... jaaa es beszeljetek meg stb . :) drukolok...
2012. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most végre nyár van és nem látom, de tegnap a plázába összefutottam vele és a szemembe nézett aztán elkapta a tekintetét, de nem köszönt hanem elfordult mint aki nem vett észre, a barátnőm azt mondta szégyelli magát.. Tök jól érzi magát, és a tábor 2 hét múlva lesz, ahova együtt megyünk és nem tudom hogy viselkedjek vele. :SS Ne foglalkozzak vele? Vagy legyek normális, mert én különb vagyok? :S szerintetek?
2012. jún. 20. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!