Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek? Minden csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek? Minden csajt megfektetnek mert ők megtehetik? És ha igen miért kellenek ők annyira mindenkinek? :O

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy hazafelé mindig mielött leszállok megszolit ugyanaz a busz vezető és megkérdezi hogy miért szálltam le x helyen félvállrol mindig mondok neki valamit mert igazábol semmi köze hozzá .. És minden csajjal majdnem ezt játssza el csak tölük mást kérdez .. elvileg van párja mert nem lakik otthon, és állandoan integet ha meglát én nem értem mit esznek ezeken a nők miért bájolognak és mire jó hogy mindenkit leszolitgat valoszinüleg meg akarná fektetni öket de miért olyan kaposak ??

2012. jún. 16. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha.
2012. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyesírásodat és a fogalmazásodat elnézve...ő biztosan lefekteti őket.
2012. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
A kedvenc számom az abc-ben a piros.
2012. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a helyesirásra voltam kiváncsi .. :D Amugy teloról irok majd ha kell segitség nyelvtanból kérek azért kösz :D
2012. jún. 16. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!