Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak dolga a kezdeményezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak dolga a kezdeményezés randíra hívás?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem az ufóké.
2012. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, minden csaj azért vár annyit és van aki megunja avárakozást és továbbáll azonban vannak olyanok akik nem adják fel és akkor inkább ök kezdeményznek mert látják hogy ha nem teszik sose jutnak egyről a kettöre
2012. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem mindig
2012. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
nem mindig, sőt, ha fiúkra várunk kihal az emberiség :D
2012. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
szerintem is a pasi dolga.. Bár a lány adhat neki rá utalásokat ha már egyszer olyan fatökű az illető...:)
2012. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szoktam jelezni, ha tetszik valaki, de randira sose hívnék el fiút.
2012. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenki maga dönti el,elegem van hogy mindenki mástól várja a megfejtéseket.Felmondok
2012. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elméletben ige, de manapság egyre inkább cserélődnek fel a szerepek. Sőt, lassan kezdek kezdeményező típus lenni, holott nem is olyan régen még ágáltam ellene. :)

??/L

2012. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem már nem csak az övék, nőké férfiaké egyaránt, elvégre ne legyen már az egyik félnek könnyebb. tegyen mindenki a kapcsolatáért!
2012. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az aki akar valami és a másikra vár, hogy megtörténjen, az egyszerűen hülye :) mindegy melyik nemhez tartozik
2012. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!