Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem magam ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem magam ennyire rosszul a nyár miatt?

Figyelt kérdés

Barátom nincs, "barátaim" is alig, ők se nagyon érnek rám szinte soha, pedig én mindig mennék mindenhova. Szinte egész nap gépezek, mert egyedül nem akarok elmenni sehova, de már teljesen depis vagyok amiatt, hogy látom, mások milyen jól elvannak rengeteg baráttal, bulival,stb...Nyári munkára mennék szívesen,de még nem találtam semmi megfelelőt. Nem tudom mit tehetnék, hogy ismerhetnék meg így embereket.

17/L


2012. jún. 16. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, csak te
2012. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:)
2012. jún. 16. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz? Ha Pesten, vagy a Dunántúlon, lehet, hogy tudok adni tippeket.
2012. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem arra sajnos, Békés megyében...
2012. jún. 16. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nincs sok ötletem, de ha dolgozni akarsz, biztos találsz majd valami munkát. Vannak ilyen diákmunka közvetítő cégek elvileg, ott nézz körül!
2012. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok ezzel. Bár én találtam diákmunkát, de az csak néha van, szóval itthon vagyok állandóan, néha meg egyedül sétálgatok...:S Megöl az unalom. Van egy "legjobb barátnőm", de a pasija miatt rám se bagózik... Úgy szeretnék új barátokat. Ha valaki akar barátkozni és Debreceni, írjon nyugodtan.:) 19/L
2012. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is békésmegyei vagyok :)
2012. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!