Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék le? 12 éves...

Hogy fogyhatnék le? 12 éves lány vagyok,160 cm és 61 kg. Ez legfőképpen a combomon látszik, de nem csak ott. Az osztályunkban én vagyok az egyik legkövérebb és ettől nagyon rosszul érzem magam. A nyár alatt hogy tudnék lefogyni úgy hogy az látsszon?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egyél picit kevesebbet és sportolj sokat,tornázz ,sétálj ,táncolj :) ne egyél chipset csokit és sok szénhidrátot.amúgy nem gáz ezt még simán elnövöd :)
2012. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 164 cm vagyok és 59 kiló (12 éves) van 1-2 kiló feleslegem de fuss naponta 30 percet+ 50 guggolás és ha ezt 1 hónapig csinálod min. lemegy rólad 3-4 kiló :)

Ha sikerült írd meg nekem léci! Köszi :)

2012. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, követni fogom. és ha sikerül megírom :)
2012. jún. 3. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatalon még nem lenne szabad fogyókúrázni, hiszen a test még fejlődésben van. Ha viszont nagyon zavar, akkor sem kell önsanyargató módon koplalnod, hanem inkább többet mozognod, tornázni, futni...és odafigyelni a helyes táplálkozásra. Kevesebb zsíros ételt enni, kevesebb chipset, gyors kaját. És inkább naponta többször enni, de KEVESEBBET, mint kevésszer sokat.

Én nem mondanám, hogy súlyfelesleggel rendelkezem, de nyáron csak úgy alakformálásképpen tornáztam, nem csak hasznos de szórakoztató is lehet :) Nem arra kell gondolni, hogy milyen nehéz, hanem a célnak kell a szemed előtt lebegnie, hogy azért is megcsinálod. Ez ad egy kis motivációt.

Remélem tudtam segíteni. :)

2012. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm :)
2012. jún. 7. 17:08
 6/6 anonim válasza:

Ugyanebben a helyzetben voltam nemrég, szinte ugyanezzel az arányokkal. Kb.163 cm vagyok, pár héttel ezelőtt a 63 kilót súroltam most meg már meg van az 57.8 is :-) A cél 50 :D Ha érdekel, hogy hogy csináltam nyugodtan írj egy privát üzit és szívesen elmesélem, és adok pár tippet :-))

12/L

2012. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!