Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (lent a lényeg. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (lent a lényeg. )

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akinek 6 éve van párja. De ez szakításos-kibékülős 6 év. A srác állítólag már megcsalta és szexrandira is regisztrálta magát. A lány nem bízik benne, de szereti. Általánosít, hogy biztos minden fiú ilyen. Kémkedik a srác után folyamatosan. Ha nem bízik a srácban, akkor miért van vele... Állandóan panaszkodik a srácra, hogy így meg úgy szemét. Mit lehetne tenni...
2012. jún. 16. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Rá kell döbbenteni hogy nem minden kapcsolat és nem minden férfi ilyen.. ha nem tudod rádöbbenteni akkor magától is rá fog jönni egy idő után bele is fog fáradni az örökös kémkedésbe és abba hogy nem szeretik igazán, ha nincs bizalom nincs kapcsolat és ha az egyik fél már ilynekre képes hogy megcsalja stb akkor már értelmetlen is az egész .. csak azért egy kapcsolat hogy legyen azét nem kell
2012. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na ez könnyű lesz.

Ha bejössz neki úgyérzed.

Biztos vannak gyenge pillanatai amikor a pasija csalja,és akkor kell elkapni.

2012. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Rá kell döbbenni, hogy maradj ki más kapcsolatából. Amikor panaszkodik, akkor mondd azt, hogy ez van, beszoptad. Minek vagy vele?

Én sokat tököltem az ilyen értelmetlen problémákkal, de aztán rájöttem, hogy alkalmazni kell ezt a módszert.

2012. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem a kérdésed, de lehet hogy csak velem van a baj.

Az ő életük , az ő párkapcsolatuk és az ő döntéseik!!!

Hogy jössz te a képbe? Sztem oka van annak hogy ha még gondok is vannak akkor is együtt vannak, nekik ez így jó, még ha vita is van. Ne szólj bele mások életébe és döntéseibe!

2012. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor se, ha minden szir-szarról kikéri a véleményem? mert csak velem osztja meg ezeket!
2012. jún. 16. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen ismerősöm. 4 éve vannak együtt és minden nap veszekednek, szinte folyamatosan, mindenen...akár egy pohár vízen is...a pasival és a csajjal is nagyon jó a viszonyom és mind a ketten ha négyszemközt vagyunk elmondják, hogy mi bántja őket és elpanaszolják a gondjaikat meg hogy így már nincs értelme együtt lenni meg stb, és ez van már 3 éve. egyszer sem szakítottak, pedig volt elég sok zűr közöttük...de van oka annak hogy ennyi idő elteltével, még ha gondok vannak is akkor is együtt vannak, és mellesleg hiába adsz tanácsot, úgyis mindenki a saját kis feje után megy, mint ahogy te is...csak azt akarod hogy leírjuk azt, ami szerinted helyes, hogy magyarázd el nekik hogy jobb lenne külön...
2012. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!