Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti csak azokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti csak azokra a fiúkrara mosolyogtok gyakran, aki tetszik nektek vagy szimpatikus?

Figyelt kérdés
pl. köszönésnél, stb..
2012. jún. 17. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Bár én fiú vok. de szerintem igen, ez lehet a háttérben!
2012. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem most volt egy lány, aki mindig szemezett, mosolygott velem. Teljesen félreérthető jeleket adott. Elhívtam volna randira, de visszautasított. Elég szar az ilyen..:/
2012. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában arra,aki rám is mosolyog.(vagy azt szeretném,hogy mosolyogjon)
2012. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na most én is ilyen szituban vagyok mint a 2. válaszoló.. nemtudom h elhívjam e, de sztm egy próbát megér
2012. jún. 17. 15:24
 5/9 ASOT ***** válasza:

néha 2-értelmű :)


vajon azért mosolyog, mert "húúde viccesen néz ki ez a gyerek" vagy mert "basszus de megtetszett nekem, dejó lenne megismerni"

2012. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ASOT ***** válasza:
ja igen! amúgy próbáld meg! abba még nem halt bele senki!
2012. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
meg fogom próbálni ;) majd írok a fejleményekkel kapcsolatban :)
2012. jún. 17. 15:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Van fejlemény? -nem írtál!

Én arra mosolygok beszélgetéskor és köszönéskor aki tetszik vagy nagyon bejön nekem.

(N)

2012. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mosolygós vagyok, mindenkire, de azért aki tetszik vagy szimpatikus, arra 'másképp' szoktam... nem tudom elmagyarázni, de észre lehet venni :) 14L
2012. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!