Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Augusztusra szeretnék valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Augusztusra szeretnék valami szép barna szint kapni. Addig hetente hányszor és hány percre kellene szoliznom?

Figyelt kérdés
Köszi az értelmes válaszokat.

2012. jún. 17. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább feküdj ki a napra
2012. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a nap meg csak dísznek süt nem ?:D
2012. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csokicsöves szoliba menj (chocolate brown) - állóban elég kevés is. Ha már hozzászokott a bőröd, heti 2x6 perc bőven elég és szuper színed lesz. (tényleg szebb színt ad, mint a "hagyományos")
2012. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Télen még oké 1-2 alkalommal a szoli, de nyáron? Minek?? :D :D
2012. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pl. azért járok nyáron is szoliba, mert nem szeretem, ha a fürdőruha helye látszik.
2012. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is csak azért nem szeretek napon napozni mert meglátszanak a bikini vonalai
2012. jún. 17. 19:38
 7/9 anonim válasza:
én kétszer voltam eddig 6 percet meg egyik nap egész nap járkáltam a napon és alig látszik valami a bőrtől is függ én pl soha életembe nem voltam még barna mivel olyan vagyok mint hófehérke anyukám bőrét örököltem,apám meg kreol bőrű -.- na m1 az a lényeg hogy elsőnek sose menny sok időre ink 3 v 6 perc aztán jó pár alkalom után növeld az időt és jó ha közbe napozol is
2012. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lara86 válasza:
Én hetente 1x vagy 2x járok szoliba és használok bronzosító krémet. Napozni nem szoktam, ott csak megpirulok, már ahol ér a nap... A fürdőruhán kívül még egy csomót kell helyezkedni, hogy mindenhol érjen és időigényes is... :( Meg már az sem egészséges.. :'(
2012. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Menj és dolgozz kint a kertben. szép természetes szint kapsz és mozgásnak sem rossz, nem unatkozol annyira plusz lesz egy szép kerted is.
2013. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!