Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért hanyagolják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért hanyagolják el a külsejüket?

Figyelt kérdés

Alig látni szép, sportos csajokat. Mind csak sminkeli magát, de közben meg semmi alakja nincsen, vagy koplalnak mert ezt látják a magazinokban, ezt hallják a barátnőiktől, de közben még az a kevés kis forma is eltűnik róluk.

Az a kis százalékuk is aki mozgásra adja a fejét, többnyire kimerül a futásban, edzőteremben is 10-ből 9 csaj csak lábra meg fenékre edz. A felső testetek meg totál vissza van fejlődve!


2012. jún. 17. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, furcsa képed van az elhanyagolásról... A sokéve házas pasik azon szoktak nyüsszögni, hogy az asszony más nem sminkel, levágatta a haját, nem érdekli, mi van rajta. Az, hogy valaki csak fenékre edz, még nem elhanyagoltság. Menj oda a lányhoz, csinálj neki edzéstervet, ha ilyen jól értesz hozzá.


De ha már itt tartunk, és általánosítunk... a pasik nagy százalékának is kimerül a testedzés a fekvenyomásban. És közben olyan fenekük meg vádlijuk van, amilyennel nőként is szégyellnék megjelenni a strandon.


24/N

2012. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rohadt sok a lógó seggű pasi:D És/vagy tekintélyes has. És még nem halt ki az emberiség, jéééé. Amiről te írsz, annak köze nincs az elhanyagolt külsőhöz. El vagy tévedve. Nem mellesleg, tudod vannak akik dolgoznak, ne adj isten mellette tanulnak, meg kedvükre tesznek a pasijuknak. Örülnek ha combra meg fenékre marad idejük gyúrni:D Nem mindenkinek csak testedzésből áll az élete sajnos. Ilyen világot élünk.
2012. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha a nőm beleegyezés nélkül levágatná a haját azonnal válnék.
2012. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kell edzenem semmit, természetesen van jó alakom mert könnyen izmosodom és barnulok, emellett foglalkozom a is a külsőmmel, de nem vettem észre hogy ez sokat számítana a fiúknál, ettől még nem vagyok kelendőbb... Erről ennyit.
2012. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ők edzenek felsőtestre:

[link]

[link]


szexi? :D

2012. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 1lány.... válasza:
Hogy a lányok miért hanyagolják el külsejüket? Ez egy érdekes kérdés. Általában az van, hogy a lányok ha szinglik, akkor mindig sokat foglalkoznak magukkal, edzenek stb., aztán mikor összejönnek valakivel és komolyra kezd fordulni a dolog, akkor jönnek a gondok. A pasik mindig azt hajtogatják:" jaj szivem te szép vagy igy ahogy vagy" nem szeretik ha fogyózunk, nem szeretnek hosszú időt várni arra hogy rendesen elkészüljünk, aztán meg jön a duma, hogy már nem nézünk ki úgy mint az első randikon... szóval srácok nem csak azt kell mondogatni h milyen szép a barátnőtök, ha úgy gondoljátok hogy semmi alakja nincsen, ahogy a kedves kérdező is írta, akkor gyerünk menjetek el velük együtt edzeni ez is egy jó közös program lehet...
2012. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts...
2012. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt megnézném hogy te mennyire vagy kigyúrva... Meg amúgy szerintem az elhanyagolás nem azt jelenti amit te írtál.
2012. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Arról van szó, hogy ha meglátok az utcán egy szép arcú lányt, csak addig tetszik, amíg lejjebb nem nézek. Többnyire nyeszlett teste van.

És ne gyertek nekem azzal a lófejű Rékával! Toldi Zsuzsi, az igen, ő szexi! De lehet hogy a "sportos" szóval túloztam. Nekem elég, ha feszes a teste, nem pedig csak a farmerja tartja össze a plöttyedt seggét!

2012. jún. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!