Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másodjára belém szerethet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodjára belém szerethet?

Figyelt kérdés

Kb egy évvel ezelőtt volt egy kapcsolatom, aminek vége lett mert a pasi azt mondta, h nem érez szerelmet, "nincs meg a kémia" De ha esetleg most felbukkannék az életében és megpróbálnám újra elcsábítani, lehet esélyem?

Tapasztalatok? Volt már, h másodjára sikerültek a dolgok?


2012. máj. 31. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kergess olyan fiút, aki nem érdeklődik irántad. Ha lett volna esély a szerelemre, kapcsolatra, már egy évvel ezelőtt megtörtént volna. Ha akkor nem volt kémia, most sem lesz.
2012. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem volt meg a vonzalom a részéről akkor sem, akkor nem lesz most sem. Ha csak nem változtál külsőben valami extra nagyot, ami mondjuk vonzóbbá tesz az ő szemében.
2012. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem, csak nálam két hónapja ért véget a kapcsolat. :')
2012. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg az előző válaszolókkal ellentétben hiszek az újrakezdésben. Nekem is volt ilyen, amikor fiatal voltam, azt gondoltam, hogy nincs meg az az érzés. Mondjuk akkor én jöttem rá, hogy nagy hiba volt a szakítás, és én kerestem meg a lányt.

A szép befejezés az lenne, ha azt írnám, hogy x éve együtt vagyunk boldogan, ami sajnos nem igaz, mert már nem, de ez azért van, mert nem illettünk össze.

2012. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát, kedves előttem szóló, annyira, de annyira reménykedek benne, hogy az expasim is erre a belátásra jut :D:D az előttedszóló voltam :D
2012. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!