Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam álmaim nőjét, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam álmaim nőjét, de nem vonzódom hozzá. Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen beleszerettem egy nőbe, minden szempontból a tökéletes, ideális nő számomra (és szerintem sok férfi számára), de fizikailag nem vonzódom hozzá, nem tehetek róla.


Ti ilyet tapasztaltatok már magatokon? Én még soha, ilyen fokú érzelem nekem mindig együtt járt a szexuális vonzódással, nem nagyon tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel. Ráadásul az érzelmeim viszonzásra találnának, duplán rossz. 31/F


2012. máj. 22. 16:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Sz@r helyzet.

Velem még nem esett meg.

Szerintem ejtsd a csajt, mert előbb utóbb úgyis ráunsz ha összejönnél vele.

2012. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
én ilyenről még nem hallottam:/
2012. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonzódsz hozzá fizikailag, nem lehet álmaid nője. Egy kapcsolatban kell az intimitás ilyen foka is. Próbálj rájönni miért nem, hátha..
2012. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen helyzetben vagyok csak nőként...a barátom 36, én 29, s ő nem vonzódik hozzám szexuálisan...pedig nem nézek ki rosszul, de már hónapok óta nincs szexuális életünk...és közben azt mondja, h szeret, de én már nem hiszem el sajnos, a kapcsolatunk egyébként a szexet leszímítva tökéletes :(
2012. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Nekem csak olyan volt, hogy egy a többiek szerint "álomhapsi" pasim volt, nekem meg valahogy mégse kellett... Persze, jól nézett ki, meg minden, de valahogy nem. Fogalmam sincs miért, nem volt meg a kémia. Szerintem van ilyen. Most olyan barátom van, aki a többségnek nem nagyon tetszik, én meg mégis megveszek tőle. :D Meg más szempontból is nagyon összeillünk.
2012. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ő nem álmaid nője, hanem a legjobb barátod. És nem szerelemmel szereted, hanem szeretettel. Ha álmaid nője lenne, egy pillantásától oda lennél meg vissza, de ha a kémia nem működik, akkor semmi sem működik!


A legegyenesebb dolog, amit tehetsz, hogy ezt elmondod neki, mielőtt nagyon beleéli magát a dologba.


35/n

2012. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen,2évig bírtam ki mellette....többet ilyen hibát nem követek el...most a sors fintora, hogy megtaláltam végre azt,akivel őrültjó a kémia,vonzódok nagyon és nem tudok elképzelni párkapcsolatot ... :D
2012. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
amit 6.válaszoló mond nagy igazság!
2012. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
54%

Fordítok a férfi olvasóknak.

Kémia=pénz+tenyészbika

2012. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

6. válaszoló, teljesen igazad van, de ez valami olyan mérhetetlen szeretet, hogy néha túlcsordul a lelkemben. Én ilyen nővel komolyan mondom még nem találkoztam.

2012. máj. 22. 16:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!