Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám jobban megismern...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Hogyan tudnám jobban megismerni saját magam?

Figyelt kérdés
Mindég is csak éltem a hétköznapokat, az egyik napról a másikra éltem. Eközben teljesen elveszítettem az önértékelésem. Fogalmam sincs hogy ki is vagyok valójában, a hétköznapok felőröltek és elveszítettem a fonalat ami a személyiségemet illeti. Elakarok menni egy hosszú bicikli útra egyedül zene és minden zavaró tényezőtől mentesen, csak én a bringa meg az út. Ti tudtok valami mást vagy ez hülye ötlet?

#saját #magyam
2012. jún. 17. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
vallásos vagy?
2012. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nem segít. Ugyanezt szoktam csinálni, csak pörögnek a gondolatok a fejemben, a hétköznapokat hogy vészeljem át, stb. Nem lehet igazán kikapcsolni, még a zenével együtt sem.


Viszont a sok (nőknél való) próbálkozás és elutasítás által elég jól megismertem önmagam (általuk is).

2012. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak gondolkodj, ennyi az egész. Pl gondolj valami szituációra, hogy látsz egy balesetet, akkor a valóságban odamennél-e, mit csinálnál, mit nem csinálnál, miért csinálnád stb. és ráfogsz jönni, hogy milyen ember is vagy valójában :)
2012. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség amit mondasz elvonulni és egyedül lenni néha nagyon jó. Föleg ha a város zaja elöl a természetbe menekülhet az ember. Ha hiszel Istenben imádkozhatsz is hozzá, ez is sokat segíthet. A nyugati ember sajnos nem ilyen szemlélődő csak rohan és rohan és megbetegszik a lelke.
2012. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1)Nem nem vagyok vallásos, miért kérdezted?

de ha arra gondolsz nem hiszem hogy egy vallás szabályai között meg tudnám találni az igazi énem.

2) Hát ezt igazán sajnálattal hallom, de a valódi én nem a kudarcokban van senki sem születik pancsernek, ha te annak tartod magad azt a többi ember is megérzi (tudatalatti) és mindenki úgy is fog kezelni.

3) Köszönöm ez tényleg hasznos tanács, szerintem ezt befogom iktatni napi szintre, mondjuk minden nap kitalálok egy élethelyzetet. :D

2012. jún. 17. 23:11
 6/10 A kérdező kommentje:

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.

Köszönöm amúgy nem saját ötlet, láttam egy filmet az elcamino-rol az adta az ihletet hozzá. :)

2012. jún. 17. 23:16
 7/10 anonim ***** válasza:
tedd próbára magad. Minél több helyzetben ki kell próbálnod, hogy mire vagy képes. Kezdj el sportolni, járj el versenyekre nevezz be gy futó versenyre menj el teljesítmény túrákra, húz ki x napra a netet, ne egyél pár napig, ne aludj pár napig, ülj le és próbálj meg nem mozdulni egy ideig. Hajrá ilyenekkel meg tudod ismerni magad. Persze az sem árt ha van egy jó barátod akivel tudsz beszélgetni.
2012. jún. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyesmire a varázsgombákat javasolták régen elvonulva a természetben egy odvas köbe, de tudományos szempontból a hatóanyaguk nagyon összetett és megjósolhatatlan így nagyon veszélyes is. :D Marad a budhizmus!

28F

2012. jún. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az utolsóval. Én nagyon nem ajánlom a varázsgombát sem semmi más hallucinogén szert. Ezek nagyon rosszúl is elsülhetnek!
2012. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 15:14


Én sem ajánlottam te nagyon szegény!!! :D

2012. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!