Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasinak a közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasinak a közösségi oldalon nincs kitéve semmi az állapotáról, és csak 1 kép van saját magáról, akkor feltételezhető, hogy szingli?

Figyelt kérdés
Vagy téves ezt fetételeznem?
2012. jún. 8. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tévesen feltételezed az hogy nincs beállitva neki nem jelent semmit , szerintem az a legtisztább ha máshogy is utána jársz biztos ami biztos
2012. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az estek 99%-ban, ha valakinek van párja, legalább 1 közös fotó van kint. A nők tucatjával, a férfiakra ez nem jellemző, de egyet azért szoktak feltenni, vagy egy kapcsolatbna feliratot, mert a nők kirapliznák.


Nem?

2012. jún. 8. 09:04
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem például ha ilyen miatt raplizna a barátnőm, elgondolkodnék hogy jó választás volt-e :D Amúgy meg ne FB-on akarj már ismerkedni ez olyan gáz... 22/F
2012. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, egy kapcsolat nem feltétlen arrol szol hogy kirakja e fb re, sokan vannak akik nem állitják be mert minek
2012. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

- A nők többségének nem tetszene, tudom, nem egy ilyenről hallottam már.


- Nem a FB-on ismerkedek. Nem is a FB-ról van szó. A másik dolog pedig, ismerem őt, de nem túl rég, és nem akarok az életében vájkálni, diszkrétan szeretném megtudni, van-e kedvese? Mert, ha van, nem akarok problémát.

2012. jún. 8. 09:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kép van magáról akkor nem nagyon foglalkozik a facebookkal és egyelőre azzal sem fog, h kiirja h szingli vagy sem
2012. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5éve vagyunk együtt a barátommal és egyikünknek sincs kirakva h kapcsolatban lennénk és közös fotókkal se töltögetünk fel,pedig jól megvagyunk:)
2012. jún. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani,hogy csak bizonyos emberek lássák a kapcsolati állapotát!
2012. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De ha valaki nem teszi ki, az olyan, mintha titkolná, nem?


Ha minden mást kiír. Beszélt nyelvek, iskolák, város.


Én is látnám, mert az ismerőse vagyok.

2012. jún. 8. 09:25
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát nekünk nincs kint közös kép,sőt én magamról se tettem fel.Egy évig az se volt kiírva,hogy együtt vagyunk.Ettől függetlenül jól megvagyunk.

20l

2012. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!