Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet vmi?

Figyelt kérdés
sziasztrok! még nem volt kapcsolatom, 16l vagyok. Neten megismerkedtem egy sráccal, és elég jól elbeszélgetünk, neki se volt még kapcsolata, 1 évvel idősebb nálam. Sajnos az orzság másik részén , vonattal kb 3 óra nagyon messze, de nemtom úgy vettem észre h énis tetszenék neki, téll mindig van téma, meg jófejnek tűnik, és mondtah majd rokonokhoz jön le egy hétre nyaralni arra ahol én lakok, és hogy találkozhatnánk. azszem kicsit tetszik, de most ez jó 5let lenne e?? mert én távkapcsolatot nem akarok, h szenvedjek v na..
2012. jún. 17. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér sosem lehet tudni előre mi lesz :)
2012. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 éve távkapcsolatban vagyok, 2 különböző országban élünk
2012. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó még nem is találkoztunk, csak már mindenben énis a lehetőséget keresem mert szeretnék barátot..:/ de nem szar kevésszer talizni?
2012. jún. 17. 23:20
 4/4 anonim ***** válasza:
hát kevés az relatív. általában 2 hetente, van, hogy minden hétvégén, de így vizsgák alatt nem ritka a 3 hét, vagy 1 hónap sem. ki lehet bírni
2012. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!