Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből lehet több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet több is? Nem hiszem el, hogy csak arra kellenék neki. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval van egy nagyon jó fiú barátom. Lassan 3 éve ismerjük egymást. 3 éve mikor először találkoztunk nagyon megtetszettem neki,de neki volt barátnője,nekem meg volt barátom. Közben ő szakított a nőjével és lassan 1 éve nekem sincs komoly kapcsolatom.

Hónapok óta minden nap beszéltünk,nemrég személyesen is találkoztunk,ahol csókolóztunk is. De ő nem akar kapcsolatot ő csak szexelni akar velem. Nem értem,hogy miért. Hiszen olyan jól megértjük egymást,sőt még programokat csinálni vele is nagyon jó. Ma is hívott,hogy kiránduljunk Pesten,pedig 3 napja direkt nem voltam számára elérhető kiváncsi voltam,hogy keres-e.

Nem értem,hogy ha csak szexre kellek,akkor miért akar velem kirándulni és miért fontos neki annyira hogy beszéljünk.

Nekem egyértelmű,hogy többet érzek,mert ebben a három napban szenvedtem,annyira hiányzott.

Szerintetek van esély,hogy kapcsolatot is akarjon tőlem?


2012. jún. 5. 16:14
 1/7 okoska31 ***** válasza:
Miből gondolod, hogy csak szexelni akar? Mondta?
2012. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs.


De nem kizárt, hogy azért szeretne beszélgetni, hátha idővel beléd tudna szeretni, ha maximálisan megismer.

2012. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,mondta múltkor mikor találkoztunk. Hogy nem akar kapcsolatot csak szexet. De közben meg kirándulgatni is akar,meg mikor mondtam neki,hogy elmegyek egy hétre egyedül valahova,akkor mondta,hogy jön velem,mert hiányoznék neki. Ki érti ezt...
2012. jún. 5. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
ajánlom a "Csak szexre kellesz" című filmet. Nem kitaláció, ott választ kaphatsz a kérdésedre:)
2012. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 medve5 ***** válasza:
Ha kirándulni hív,akkor nem csak szexelni akar.Nekem ez randinak tűnik.Ne gondolj bele többet vagy kevesebbet.Csak éld meg!!!
2012. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap néztem a Barátság extrákkal c. filmet. Ha a Csak szexre kellesz-nek is olyan a vége,mint amit tegnap néztem,akkor én lennék a legboldogabb ember a világon.
2012. jún. 5. 16:23
 7/7 okoska31 ***** válasza:

Talán nem filmekből kellene okosodni....


Valószínűleg a legutóbbi kapcsolata csúnyán átverte, vagy valami nem volt tökéletes, esetleg nincs száz százalékban nyitva egy új kapcsolatra.

Kezdésnek veheted lazán - nyilván olyan nem fog történni, amit nem akarsz - azzal, hogy később lehet komoly.

Még ha olyan a viszonyotok, akkor meg is beszélhetitek.

2012. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!