Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová tűntek a jó pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a jó pasik?

Figyelt kérdés

Setalok az utcán:

Az egyik helyes de bunkó.

A másik ronda de jófej.

Hová tűnték a jó pasik: Helyes és jófej.



2012. jún. 17. 23:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
hová tűntek a jó csajok? amelyik szép az pénzéhes meg buta, amelyik kedves meg okos az meg csúnya, hol vannak a szép nem pénzéhes és okos lányok?
2012. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%
te is jó okos lehetsz egyébként, sétálsz az utcán és megmondod a szembejövőkről, hogy milyen a jellemük meg ki bunkó stb, ilyen előítéletes ostoba hozzáállással sok sikerre ne számíts az életben!
2012. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Fogvatartom az összeset, a váltságdíj egy kép a melleidről, amit közszemlére teszel ezen az oldalon.
2012. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%
ennek sem lesz tartós kapcsolata, keresgélj tovább az utcán
2012. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
A jó nők után mentek Balira, üzenik: szeptemberben jönnek.
2012. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok előítéletés harpia ribanc, aki csak úgy felcsip valakit az utcáról. Én társas ember vagyok szóval van olyqn fogalom, hogy beszélgetés. Elkezdek beszélni egy helyes pasival, de utána csak az agyába akár látni engem meztelenül.

Valaki valami normális választ?

2012. jún. 17. 23:49
 7/31 anonim ***** válasza:

Mégis mi lenne erre a normális válasz?

Hogy a Petőfi utcában? Vagy mire vársz? Megerősítésre? Azt itt úgy sem kapod meg.

Örülj neki, ha azonnal leesik, hogy csak ki akarnak használni. Emeld a kalapod és lépj tovább ezen. Aztán hosszú távon vagy szerencséd lesz vagy nem. De azzal úgy sem mész sokra, hogy minden fiút leírsz.

2012. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
hát cuncimókus majd rájössz hogy nem számít majd olyan sokat az hogy annyira helyes legyen..
2012. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Akkor mit csináljak?

SEGÍTSETEK.

2012. jún. 17. 23:56
 10/31 anonim ***** válasza:
facebookon beszélgetek vele :) de ne is álmodj róla, nemadom!
2012. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!